Xerox, mevcut bir üretim baskı makinesine yedi özel renk ekleyerek anında dijital baskı geliştirmeleri sağlayan, baskı piyasasının ilk uyarlanabilir teknoloji seti olan  Xerox Versant® için Xerox Adaptive CMYK+ Kiti’ni  duyurdu.

Xerox Adaptive CMYK+Kiti, dört renkli Xerox Versant 180 Baskı Makinesi’ni, sarı, macenta ve camgöbeğinden oluşan floresan renkler ve altın, gümüş, beyaz, şeffaf renkler ekleyerek bir milyon renk nüansı ve renk tonu oluşturabilen, 11 renkli Beyond CMYK baskı yapabilen makinaya dönüştürüyor.

Baskının dijital olarak geliştirilmesi 25 milyar dolarlık bir pazar, bu fırsata erişim genellikle Beyond CMYK baskı yeteneğine sahip bir baskı makinesine sermaye yatırımı gerektirir. 

Versant için Xerox Adaptive CMYK Kiti, baskı sağlayıcılarına, yeni bir baskı makinesine ihtiyaç duymadan karlılığı artıran ve daha yüksek marjlar sağlayan, renkleri ve geliştirmeleri yazdırmak için sadece tonerleri değiştirebilme imkanı sunar.

Xerox Production Business Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Marybeth Gilbert “Versant CMYK+Adaptive Kiti, baskı sağlayıcılarının büyük yatırım yapmadan daha yüksek değerli teklifler sunabilmelerini sağlar. Versant kiti, Xerox’un pazar lideri CMYK portföyünü genişleterek müşterilerimize büyük hacimli baskı merkezlerinden hafif üretime ve ofis alanına dijital baskı geliştirmeleri için fırsat sunuyor” ifadesinde bulundu.

Keypoint Intelligence’a göre, baskı sağlayıcıları dijital geliştirmelerdeki kar marjlarını normal baskıya göre yüzde 50 ila 400 arasında artırabilir. Ayrıca, pazarlama malzemeleri, broşürler, kartvizitler ve tabelalar gibi tanıtım amaçlı baskılar, renklendirmeler için en yaygın uygulama kategorisidir.

Xerox Versant için Xerox Adaptive CMYK + Kiti üç seçeneğe sahiptir: Xerox Canlı Toner Kiti (altın, gümüş, beyaz ve şeffaf), Xerox Floresan Kiti (camgöbeği, macenta ve sarı) – veya 11 rengin tümü için Xerox Vivid + Floresan kiti kombinasyonu.  Uyarlanabilir kit, Versant 180 ve Versant 180 Performans Paketi’nin EFI DFE sürümleri ile çalışır.

#PrintOnDemand #DijitalBaskı #Xerox #XeroxVersant #XeroxAdaptiveCMYKPlusKit #Metalik #Floresan

İnceleyin

Yeni Fırsatlar

Çelikten porselene; tekstilden mobilyaya; kimyasal ürünlerden ambalaj ve esnek ambalaja  kadar büyük fırsatlar bulunmaktadır. Bunun ...