Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / 2020 Yılının Açılış Rengi Şeffaf

2020 Yılının Açılış Rengi Şeffaf

Xerox 2020 yılı açılış rengini açıkladı:  Şeffaf. Tüm renklerin yokluğunun olup olmadığı konusunda tartışmalar kabul görürken, o bizzat bir renktir. Balık fanusu, pencere ve selefon gibi…

Tıpkı bu şeffaf rengin yüzeylerin ardında neler olduğunu görmemizi sağlaması gibi

Xerox, seçtiği yılın rengi ile ileride ne olacağına dair doğru ve yerinde bir beklentiyle, engelsiz  bir geleceğe yeni bir görünüm oluşturmanın önemini gösteriyor.

Yüzyıllar boyunca, Leonardo Da Vinci’den Elisabeth Louise Vigée Lu Brun’a kadar sanatçılar-derinlik ve dokunuş eklemek veya ışıkta parıltılı olarak görünmelerini sağlamak için- gizli olarak adlandırılan, şeffaf katmanlar kullanırdı.

Xerox, Renk Özelleştirme ve Mühendislik Servisinden Beatriz Cutode “Şeffaf rengi geliştirebilir, renge parlaklık verebilir, bazen bir renge doygunluk katabilir” diyor.

iGen® 5 Press, Iridesse® Production Press ve yeni PrimeLink® C9065/C9070 gibi Xerox teknolojileri, kreatiflerin projelerinde metalik ve fluoresan renkler dahil olmak üzere diğer renkler gibi kolay şekilde şeffaf mürekkep kullanmalarını sağlıyor.  Şeffaf rengin bir renk olup olmadığına dair tartışmaya açık olduğunu belirten Xerox,  onun bir renk olduğunu kabul ediyor ve bunu kanıtlayan bir mini-belgesel filmini takipçileriyle paylaşıyor. #Clear2020

#Xerox #Toner #dijitalbaski #ClearToner #Kismilak

İnceleyin

Yeni bir reklam mecrası: Etiket

Fotoğraflı hasta bilekliği bile basabiliyor…   Dünyada hemen hemen her ürünün üzerinde bulunan etiketler yeni ...