Anasayfa / OLDEST POSTS / 30 Yılı Aşkın Tecrübe ile Güvenilir Hizmetin Adresi: Lesa Makine

30 Yılı Aşkın Tecrübe ile Güvenilir Hizmetin Adresi: Lesa Makine

Lesa Makine, Türkiye temsilcisi olduğu JBI markasının ürünlerini Printtek 2017’de ziyaretçilerin beğenisine sundu.

1986 yılından bu yana ofis ve matbaa makineleri konusunda tüketicileri en yeni teknoloji ve en kaliteli ürünler ile buluşturan Lesa Makine, 30 yılı aşkın tecrübesiyle; ofis, dijital baskı merkezleri, matbaa firmalarının beklentilerini aşarak cevap veren, güvenilir, çevre ve insan dostu ürünleri, öncü markalar ile birlikte sunmaktadır.

Lesa Makine’ye yoğun ilgi
Müşterilerinin çözüm ortağı olan Lesa Makine, Printtek 2017 fuarına katılarak misafirlerini ürün gamı ile buluşturdu. JBI markasının Türkiye temsilciliğini yürüten Lesa Makine, otomatik spiral delme ve takma makinesi, OMM marchetti köşe kesim ve kırım makinesi, rhin-o-tuff elektrikli delme makinesi, laminasyon makinesi olarak tauler B3 smartmatik makinesi, ANGRO tel dikiş makinesini ve DYNAFOLD katlama makinesini stantta sergileyerek ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Printtek 2017 fuarında bir araya geldiğimiz Lesa Makine Genel Müdürü Levent Saruhan: “Ülkemizdeki matbaa sektörünün ihtiyaçlarının hızla değişmesi; sektör oyuncularını kaliteli ve uzun ömürlü makinelere yönlendirmektedir. Bu ihtiyaçlara en iyi cevabı Lesa Makine verdiği için, Printtek 2017 ziyaretçilerinden beklediğimiz rağbeti gördük” dedi.

En önemli sermaye: İnsan kaynağı
Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmet veren Lesa Makine, “Çalışma hayatını kolaylaştıran ürünleri mükemmel hizmet anlayışı ile sunmak” parolası ile değişen ihtiyaçlar doğrultusunda öncü çözümler üretebilme misyonu ile hizmet vermektedir. Lesa Makine’nin en önemli sermayenin insan kaynağı olduğu temeline dayanan vizyonu ile de ofislerin, kamu kuruluşlarının, dijital baskı merkezleri, büro ve matbaaların makine ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Lesa Makine, tüketicilerin temel gereksinimleri doğrultusunda, çeşitliliği verimsiz şekilde arttırmak yerine, uzmanlık ve profesyonelliğini esas alıyor. Mal ve hizmet portföyünü beklentiler doğrultusunda genişleten Lesa Makine, pazarlama hedeflerini hızlı, ekonomik ve hepsinden önemlisi kaliteli ürünler sunabilmek, düşüncesiyle belirliyor.

#lesa, #makine, #30yıl, #tecrübe, #güvenilir

İnceleyin

“Bir sayfa basın, bir tane ağaç dikelim” Xerox, işletmelerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşabilmeleri için PrintReleaf ile ortak oldu.

Teknoloji devi Xerox’un yönetilen baskı hizmetleri (MPS) müşterileri, markanın PrintReleaf ile yeni ortaklığı aracılığıyla küresel ...