Anasayfa / AKTÜEL / A ve A, Fespa Eurasia’da F-Mark’ın tanıtımını yaptı

A ve A, Fespa Eurasia’da F-Mark’ın tanıtımını yaptı

Makine sektöründe ‘’kaliteli hizmete’’ giden yolun dört temel unsurunu “kaliteli ve kalifiye çalışanlar, kapsamlı eğitim, geliştirme odaklı ve yenilikçi yönetim ve ileri teknoloji” benimseyen A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Makine Sanayi, 6-9 Aralık 2018  tarihinde gerçekleştirilen Fespa fuarında yerini aldı. Firma Müdürü Atilla Keşkekler ile fuara ve gelecek planlarına dair küçük bir değerlendirme yaptık

 

 

6-9 Aralık 2018  tarihinde gerçekleştirilen Fespa Eurasia fuarı tamamlandı. Fuarda sergilenen yeni ürün ve ürün gruplarınızdan bahseder misiniz?

 

Graphtec’in Otomatik Beslemeli Etiket Kesim Sistemi F-Mark’ın tanıtımını yapıldı. Fuarda oldukça ilgi çeken bu sistem, kullanıcıya gerek kalmadan etiketlerin otomatik olarak el değmeden kesim cihazına yüklenmesini ve kesilmesini sağlıyor. Malzemenin kalınlığına göre 200 adete kadar 35 cm x 50 cm ölçülerinde tabaka etiketler çok kolay bir şekilde kesilebilmektedir.

Graphtec F-Mark ile ambalaj kutu örnekleri, kartvizitler üretmek mümkün. Kesebildiği malzemeler arasında ayrıca her türlü folyo, PVC ve polyester filmler, 450 gr/m2 ağırlığa kadar kâğıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar (magnet), etiketler, reflektör folyo veya tekstil malzemeleri, flock veya fleks tekstil malzemeleri yer almaktadır.

Fuarda sınıfında dünyanın en hızlı ve performansa sahip Graphtec FC 8600 Elektronik Kesim Plotter’larının da tanıtımı yapıldı. Graphtec FC 8600 serisinin farklı net kesim enleri 61 cm, 76 cm, 106 cm, 137 cm ve 162 cm olan modelleri mevcut.

En sert ve kalın reflektör folyo malzemelerde dâhil olduğu birçok farklı malzemeyi kolayca kesebilir. Kesebildiği diğer malzemeler arasında her türlü folyo, PVC ve polyester filmler, 800 gr/m2 ağırlığa kadar kâğıt ve karton tabaka veya rulo malzemeler, mıknatıs folyolar, etiketler, reflektör folyo veya tekstil malzemeleri, flock veya fleks tekstil malzemeleri bulunmakta.

Fespa fuar ziyaretçisi ve fuar  beklentilerinizi değerlendirebilir misiniz?

Fespa Fuarı gerek mevcut müşterilerimiz ile görüşmek gerekse de yeni müşterilere ulaşmamız açısından verimli geçti. Bu yıl yurt dışından gelen ziyaretçi sayısında artış vardı. Fuar organizasyonunda emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

2019 yılı hedefleriniz ve beklentilerinizden bahseder misiniz?

2019 satış adetlerini en az 2 katına çıkarmayı hedefledik. Bunlarla ilgili planlar yapıldı ve eğer ekonomide çok büyük bozulmalar olmaz ise, Graphtec birçok bilinen ve bilinmeyen sektör ve uygulamalarda müşterilerine kazanç sağlayacaktır. Servis kapasitesini de ikiye çıkarıyoruz. Tüm müşterilerimiz ile daha yakın bir iletişim içinde olmayı sürdüreceğiz.

 

İnceleyin

Dijital Tekstil Baskı Makinelerindeki Yenilikler

Tarsus Turkey tarafından bu yıl 21.’si düzenlenen Uluslararası SIGN İstanbul, tekstil baskıdaki dijital teknolojilere ev ...