Anasayfa / Baskı Malzemeleri / Agfa Graphics Jeti TitanX ile En Esnek Üretim

Agfa Graphics Jeti TitanX ile En Esnek Üretim

Modüler UV ışınları ile kürlenebilen geniş format baskı makinelerinde başarılı bir model olan Jet Titan serisini genişleten Agfa Graphics, ilk tanıtımını FESPA 2013’te Londra’da yaptığı Jeti TitanX modelini satışa sunuyor. Jeti TitanX, başarısı kanıtlanmış tabla hareketli flatbed teknolojisiyle hem yüksek üretim hem de muazzam renk hassasiyetli üstün baskı kalitesi sunan çok yönlü bir geniş format baskı platformu olarak tasarlandı.

Çok Yönlü Beyaz Mürekkep Kullanımı

Esneklikte en iyisini sunmak üzere yapılandırılan Jeti TitanX operatöre 4 renk(CMYK) görüntülemeden 6 renk (high fidelity CMYKLcLm) görüntülemeye hızlı geçiş ve işten işe prensibine geri dönüş imkânı tanıyor. Her iki modda da üstün seviye üretim sağlamak üzere yapılandırılmış toplam 48 adet baskı kafası arasından tanımlanmış sekiz beyaz baskı kafası ile çok yönlü beyaz mürekkep kullanımını mümkün kılıyor.

Kendi sınıfının önemli bir endüstriyel flat-bed yazıcısı olan Agfa Graphics Jeti TitanX, hem kaliteli hem de yüksek çözünürlüklü arkadan aydınlatmalı uygulamalar(gündüz ve gece) gibi yakından görüntülenen çıktıları almak için ideal bir üründür.

Bunlara ek olarak, baskı makinesi,  geniş format uygulamalarında yüksek üretkenlik sağlamak üzere tasarlandı.

Kalitenin Altında Ne Var?

Jeti TitanX’in 3.1 x 2m gibi çok geniş bir yatak boyunun yanı sıra tüm yüzeydeki toleransları geren bir tablası var. Çelikten sağlam bir çerçeve üzerine inşa edilmiş ve üstün üretim hassasiyeti sağlamak üzere gelişmiş doğrusal hareket teknolojisiyle tamamlanmış. Topoloji Optimizasyonu, güçlü ölçümler ve püskürtme telafi algoritmalarıyla mikroskobik değişkenlerin etkisi daha da azaltılmış. Görüntüleme alanının topografik bir haritasını çıkarmak üzere optik bir kamera yatağı tarar. Arka planda algoritmalar optimize edilmiş nokta yerleşimi için hız telafi hesaplamaları yapar. Sonuçta, baskı tek yönlü de olsa, çift yönlü de olsa elde edilen resmin kalitesi olağanüstüdür.

Hız ve Kalite İçin

Daha yüksek üretkenlik elde etmek için Jeti TitanX, Agfa Graphics’in hızlı kuruyabilen ve özel olarak yüksek kalite üretim platformları için tasarlanan Anuvia UV-curable mürekkeplerini kullanır. Anuvia mürekkepleri kimyasallara ve aşınmalara yüksek dayanıklılık gösterir bunlara ek olarak baskı altı malzemeyi de iyi tutar. Keskin, canlı renkleri solmaya dayanıklılık ve kusursuz solmazlıkla bütünleşir. Agfa Graphics Jeti Titan’ın ilk tanıtımından bu yana modüler gam her biri müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş aynı güçlü teknolojinin kullanıldığı birleşik yedi farklı konfigürasyona dönüştü. Jeti TitanX artık hem hıza ve kalite ihtiyaçlarına hitap ediyor hem de uygulamanın türüne göre değişik baskı modlarında çok geniş sert ve esnek baskı altı malzeme seçeneğiyle çalışma imkânı sunuyor.

İnceleyin

Lidya Grup’un 2018 yılı Büyüme Hedefi: %20

Lidya Grup’un 2018 yılı Büyüme Hedefi: %20 Lidya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Öz: “Sermayemiz ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir