Anasayfa / OLDEST POSTS / bidolubaski.com 2017’de Yüzde 100 Büyüdü

bidolubaski.com 2017’de Yüzde 100 Büyüdü

Her büyüklükte şirkete tüm baskı ihtiyaçlarını tek bir noktadan karşılama imkânı sunan bidolubaski.com, 2017 yılını yüzde 100 büyüme yakalayarak kapattı. Türkiye’nin her köşesinden 50 bin siparişe imza atan e-ticaret sitesi, işlem hacmini de 2 katına çıkararak online matbaa sektörünün liderlik koltuğuna oturdu. 

Türkiye’de köklü bir geçmişe sahip matbaa sektörünün dijital hayata entegre olmasından doğan online matbaa sektörü her geçen gün büyüme eğilimi gösteriyor. Henüz 95 milyon TL’lik bir büyüklüğe sahip olsa da gelecek vadeden pazarın lider ismi bidolubaski.com, kendi hacmini genişletmeyi sürdürürken sektöre de yeni bir soluk kazandırıyor.

Müşteri odaklı yaklaşımını yeni nesil matbaacılık anlayışı ile birleştirerek Türkiye’nin 81 ilinden 50 bin siparişe imza atan bidolubaski.com, 2017 yılını yüzde 100 büyüme yakalayarak kapattı. 2016 yılına kıyasla işlem hacmini iki katına çıkaran ve önceki yıla oranla portföyüne iki kat fazla yeni müşteri ekleyen e-ticaret sitesi, aldığı sipariş sayısında ise yüzde 120 artış kaydetti.

Geniş ürün yelpazesi ile başta reklam ajansları ve grafik tasarımcılar olmak üzere her sektörden firmaya ve KOBİ’lere hizmet sunan ve yenilikçi yaklaşımı ile geleneksel matbaa süreçlerinin neden olduğu sorunları ortadan kaldıran bidolubaski.com üzerinden en çok siparişi ise İstanbullular oluşturdu. Kartvizit, el ilanı, sticker, afiş-poster, broşür, antetli kağıt ve cepli dosya ürünleri en çok tercih edilen ürünlerin başında gelirken, sezonsal ürünler olan takvim, imsakiye ve yelken bayrak ciddi satış rakamlarına ulaştı.

#bidolubaski.com, #2017, #Buyudu

İnceleyin

Printing-expo.online

PRINTING-EXPO.ONLINE’DA RESOLVE BM ORTAK YÖNETİM MÜDÜRÜ VE İÇERİK DİREKTÖRÜ CHRISTOPHER WATSON YAZDI İş ortağım Wayne ...

Bir Yorum

  1. Firmaların katalog baskı ve broşür baskısı gibi gereksinimleri için mükemmel bir sistem