Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / “Biz Renkli Büyük Bir Aileyiz”

“Biz Renkli Büyük Bir Aileyiz”

Yirmi dört farklı şehirden,  yirmi sekiz bayinin katıldığı ana teması ‘’Biz Renkli Büyük Bir Aileyiz’’ olan RISO TURKEY Bayi Toplantısı yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan RISO TURKEY Genel Müdürü Tomohiro Yoshikai, RISO’nun 190 ülkede faaliyet gösterdiğini söyleyerek, global bir şirket olarak Türkiye’de bulundukları için çok memnun olduklarını belirtti.   Konuşmasının ikinci bölümünde Tomohiro Yashikai, baskı sektörünün genel yapısı ve RISO’nun Türkiye pazarındaki  konumu ile ilgili istatistikleri paylaştı.

 

Toplantıda, RISO TURKEY’in kurulduğu 2015 yılından beri kademeli olarak  personel sayısını arttırıp, Türkiye pazarındaki payını büyütmeyi amaçladığı belirtildi. Bu amaç doğrultusunda  RISO TURKEY ailesine dâhil olan yeni çalışma arkadaşları da Genel Müdür Tomohiro Yoshikai tarafından, toplantıya katılan bayilerle tanıştırıldı.

 

Toplantının ikinci kısmında ise RISO TURKEY Ülke Satış Müdürü İbrahim Aydoğan, dijital baskı sektörünün geleceği ve inkjet baskı teknolojisinin getirdiği yenilikleri anlattı.  Yeni teknolojilerin; müşteri ihtiyaçlarını değiştirdiğini ve buna bağlı olarak pazar ve ürünlerin de farklılaştığını belirten Aydoğan,  yetkili bayilerin de değişen trendlere ayak uydurarak yeni çözümlerle müşterilerine öneriler sunması gerektiğinin altını çizdi. RISO TURKEY’in pazarlama faaliyetlerini ve iş ortaklarına pazarlama alanında sunabilecekleri destekleri ise Pazarlama Asistanı İlayda Doğan aktardı.  RISO TURKEY marka bilinirliği arttırmak için sektör dergileriyle yapılan çalışmalar, sosyal medya kampanyaları ve demo araç desteği bayilere anlatıldı.

 

#RISOTURKEY #TomohiroYoshikai #İbrahimAydoğan #dijitalbaskı #inkjetbaskı #baskıteknolojisi

İnceleyin

Yeni bir reklam mecrası: Etiket

Fotoğraflı hasta bilekliği bile basabiliyor…   Dünyada hemen hemen her ürünün üzerinde bulunan etiketler yeni ...