Anasayfa / Etiket ve endüstriyel dijital baskı / Brother’dan 4. Nesil Yeni Endüstriyel Giysi Yazıcısı Teknolojisi
Brother

Brother’dan 4. Nesil Yeni Endüstriyel Giysi Yazıcısı Teknolojisi

Brother, GT3 serisi ile EMEA (Avrupa, Ortadoğu Afrika Ülkeleri) ülkelerinde 4 bin adedin üzerinde makine satışı ile büyük başarı yakaladı. Brother, GT3‘den tamamıyla farklı yeni bir giysi yazıcısı teknolojisi geliştirdi. Bu yeni teknoloji, Türkiye’de UğurTekstil Makinaları güvencesi ile  Sign İstanbul 2017 Fuar’ında dünya ile aynı anda satışa sunulacak.

GTX, endüstriyel baskı kafası teknolojisi ile donatıldı

GTX brother tarafından yeni geliştirilen endüstriyel baskı kafası teknolojisi ile donatıldı. Her biri 1680 nozzle’a sahip yeni baskı kafası teknolojisi ile GTX ultra hızlarda gerçek 1200×1200 dpi çözünürlükteki baskıları yapmasına olanak sağlıyor.

Alt segmentteki modeli GT-381 den 4 kat daha hızlı baskı kabiliyetine sahip olan GTX, endüstriyel üretim adetlerine yüksek baskı kalitesi ile ulaşabiliyor. GTX yeni kafa posizyonlaması ve  tek pass print özelliği ile yüklenmiş tekstil materyali makineden cıktığında tek seferde tüm baskıyı yapmış oluyor.

Brother GTX’in yeni driver yazılımı eşsiz baskı zamanlaması sayesinde tekstile püskürtülen boya oranını cok hassas kontrol edebiliyor. Bu sayede baskı yapılması zor kumaşlarda dahi mükemmel baskı kalitesine ulaşabiliyor.

GTX’in tamami ile farklı makine yapısı ve yeni nesil teknolojisi, çok uzun baskı kafası ömrü ve kolay kullanım özelliklerini bir arada sunuyor. Yeni GTX’de çok düşük bakım süreleri ve bakım maliyetleri hedeflendi. Patentli baskı kafası boya tazeleme sistemi ve baskı kafası nemli bekleme sistemleri ile donatılmış GTX, ortamı nem ve sıcaklık sensörleri ile sürekli olarak denetliyor ve makine çalışma kondüsyonunu otomatik olarak ayarlıyor. Baskı kafalarında mürekkep donması sorunları yaşanmasını, gelişmiş teknolojisi ile engelliyor.

GTX, grafik alanında kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. GTX GrafixLAB yazılımı makine ile birlikte bedelsiz olarak sunuluyor. Kullanıcılarına grafik uzmanı olmadan da mükemmel tasarımlar yapmalarını sağlayan GraphixLAB, yeni grafikler ekleme, resize, posizyon ve artistic efekler uygulama işlemlerini cok kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda hem PC hemde Mac sistemlerinde çalışabiliyor.

GTX 16” x21” 41X53cm baskı alanı ile daha geniş baskı alanına sahip olmanın yanı sıra yüksek baskı hızı ile yine bir çok tekstil ürünü üzerine baskı yapabiliyor. Aynı zamanda deri ve benzeri materyalerde de başarılı baskı sonuçları elde edebiliyor.

Brother GTX için yeni bir tür baskı boyası da geliştirdi

Su bazlı pigment GTX Boyaları GOTS Oeko-Tex standartlarına sahip. Üstün brother yıkama ömrü bu yeni boya sistemi ile daha da geliştirilmiş durumda. Renk paleti de GT3 serisi ile kıyaslandığında daha geniş bir yelpazeye sahip.

Brother, diğer GT serilerinde olduğu gibi GTX için de 2 yıl makine garantisi ve 1 yıl baskı kafası garantisini kullanıcılarına sunmakta.

#Brother #GTX #EndüstriyelGiysiYazıcısı #BaskıBoyası #Signİstanbul2017 #Tekstil

İnceleyin

Elektromak’ın İlk Printtek Deneyimi

Elektromak, TOSHIBA’nın pazara sunduğu yeni ürünleri, ilk kez katılım sağladığı Printtek 2017’de sergiledi. Printtek 2017 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir