Anasayfa / Aktüel / Büyümenin Adresi: Bahar Spor Sublimasyon Baskı
Sawgrass

Büyümenin Adresi: Bahar Spor Sublimasyon Baskı

İlkbahar ve yaz sporları sezonunda olduğumuz için süblime basılmış ürünlerinin satış oranları çok fazla ve bu da bir fırsat demek. Çok çeşitli spor ürünlerini üretebilir ve satabilirsiniz. Kısacası Bahar Spor Sublimasyon Baskı ile işletmenizi büyütebilirsiniz.

Sezon sporlarının başlamasının, sublimasyon işletmenizi iyileştirmek için mükemmel bir zaman olduğunu belirten Sawgrass Marka Kanalı Müdürü Ingrid Van Loocke sözlerine şöyle devam etti: “Sublimasyon, fantastik renk ve fotoğraf kalitesi sunan çok yönlü bir teknolojive sporla ilgili ürünlerin üretilmesini sağlıyor. Küçük bir planlama ve yatırımla, bu geniş pazara hizmet vermek için kolayca büyümek mümkün.”

Masa üstü boyutunda stratejiler

g2Sawgrass’ın Virtuoso Masaüstü HD ürün Dekorasyon Sistemleri çok çeşitli sublimasyon uygulamaları için mükemmel şekilde tasarlanmış. SG800 (Tabloid, A3) printer kişiye özel t-shirt’ler, spor havluları ve çoraplar için ideal. SG400 (Letter, A4) ise şapkalardan cep telefonu kılıflarına, anahtarlıklara, kahve kupalarına ve şişelere kadar her şey için kullanılabilir.

Ebeveynler, koçlar, taraftarlar, sponsorlar ve diğer sporseverler tuttukları takımın renklerinin ve logolarının, hatta oyuncularının fotoğraflarının yer aldığı ürünler ortaya koymak için sıraya girecek. Parlak ve canlı renklere sahip fotoğraflar detaylı ve gerçekmiş gibi görünüyor. Oyuncu fotoğraflarının, logoların ve renklerinin yer aldığı çoraplar tüm dünyada popüler. Mevcut işletmenize veya stratejinizin bir parçası olarak ilave edilen eksiksiz bir arıtma sistemi ile bu hayata geçirilebilir.

Daha büyük daha iyi

Sublimasyon’un dijital yapısı sayesinde nakışla işlenmiş logolar ortadan kalkıyor, kulüp ve sponsor isimlerinin veya logolarının her türlü tasarıma dahil edilmesini kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra, renkler dış ortamda ve yoğun yıkamalardan sonra bile canlılığını koruyor bu da takım ve turnuva t-shirtleri ile okul giysileri için mükemmel bir durum.

SawgrassVirtuoso 25” / 630 mm 8 Renkli HD ürün dekorasyon sisteminde yer alan ödüllü VJ 628 printer kişiye özel tasarlanmış bisiklet giysileri, netball giysileri, banner’lar, tabela ve takım markalı aksesuarların yanı sıra daha fazla adetli özelleştirilmiş ürünler ile promosyon hediyeleri için en iyi seçim. Benzersiz verimlilik ile daha parlak, daha yüksek çözünürlüklü görüntüler sunan bu printer, verimli üretim yapmak amacıyla ve her türlü uygulama için çeşitli özel mürekkep setleri ile uyumlu olacak şekilde tasarlandı.

Örneğin, SubliJet-HD FLEX sekiz renkli mürekkep seti geleneksel CMYK’ya ilave olarak hem daha geniş bir renk skalası hem de fluoresan spot renk özellikleri sunuyor. Tek bir dâhili mürekkep seti ile kumaşlarda ve sert malzemelerde öne çıkan, gerçek fluoresan özellikli renklerin yanı sıra kırmızı, mavi, mor ve Pantone gibi önemli ve eşleştirmesi zor renkler üretebilirsiniz. Bu mürekkepler kolej ve profesyonel spor logolarını, okul renklerini, bayrakları ve afişleri, yüksek görünürlük aksanlarını ve tam floresan baskıları doğru bir şekilde üreten mükemmel bir uyum içindedir.

Sawgrass sizi motive ediyor

Sawgrass, bir sublimasyon işine başlamayı veya mevcut işletmeye sublimasyon’u eklemeyi kolaylaştıran ve ekonomik hale getiren çok sayıda anahtar teslim sistem sunuyor. Her birinde CreativeStudio’ya erişim, Sawgrass’ın yenilikçi online tasarım yazlımı, PartnerPlus toplam sistem desteği ve Business Builder satış ve pazarlama kaynakları kütüphanesi bulunuyor. Sawgrass Türkiye’de OTS Dijital tarafından temsil ediliyor ve tüm detaylı bilgilere OTS aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sawgrass ‘International Sports stok görüntü kütüphanesi ile tasarımlara ve fikirlere de başlayabilirsiniz. İlham, örnekler, özel ürünler ve daha fazlası için indirmek ve kullanmakta özgür olan bu tasarımlar sadece bir tık uzakta:http://www.sawgrassink.com/Portal/Stock-Designs/International-Sports-Designs.aspx. Websitesine kayıt olmak gerekli.

#Sawgrass #SubliJet-HDFLEX #CMYK #Sublimasyon #Baskı #Spor

İnceleyin

94 ülkeden 58 bin 942 ziyaretçi ile Global tekstil şovu: ITM 2018

Tekstil sektörünün iki yıldır büyük bir merakla beklediği ITM 2018 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı 14-17 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir