Anasayfa / OLDEST POSTS / Canon yeni prototipiyle çift taraflı baskıda devrim yaptı

Canon yeni prototipiyle çift taraflı baskıda devrim yaptı

Canon-yeni-protototipiyle-devrim-yaratti
Canon’un drupa 2016’da sergilediği 7 renkli prototip baskı makinesi Voyager Inkjet, büyük ilgi gördü. Voyager Inkjet, çift taraflı baskıda görüntü kalitesinin sınırlarını zorlayarak endüstriyel baskıda fotoğraf kalitesi sundu.

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, yeni Prototip Inkjet Fotoğraf Baskı Makinesi Voyager’ı drupa 2016 fuarındaki standında sergiledi. Yeni geliştirilen Canon inkjet teknolojisinin temel alındığı yedi renkli prototip B2+ çift taraflı baskı makinesi, Canon’un görüntülemedeki derin mirasını devraldı. Voyager Inkjet, inkjetin teknik sınırlarını yeni bir kalite seviyesine taşımak üzere tasarlandı. Voyager’ın canlı sunumlarla gösterimi Canon’un drupa’daki standında yapıldı. Standart ofset medya dâhil farklı materyaller üzerinde elde edilebilecek olağanüstü fotoğraf çıktı kalitesi çeşitli örneklerle gösterildi.
Voyager, kataloglar, broşürler, pazarlama materyalleri ve görüntü kalitesinin çok önemli bir unsur olduğu lüks marka, emlak, yiyecek ve seyahat içerikli yayınlar gibi katma değerli uygulamalar üreten baskı hizmeti sağlayıcılarının ilgisini çekti. Çok parlak, fotoğraf kalitesinde çıkışıyla Voyager, premium
kalitede fotoğraf albümleri ve tek tek hatıra fotoğrafı baskıları gibi klasik fotoğraf uygulamalarında da kullanıma uygun olarak tasarlandı.
Canon Europe Başkan Yardımcısı Jeppe Frandsen, Canon’un standını ziyaret edip Voyager ile alınan örnekleri görenlerin, bu prototip inkjet üretim baskı motorunun yakaladığı çıktı kalitesine hayran kalacaklarını söylüyor.
Jeppe Frandsen sözlerine şunları da ekliyor: “Canon, tüketicilerin bir fotoğraf baskısı makinesinden beklenecek olağanüstü baskı kalitesini endüstriyel düzeyde üretim için sunuyor. Böylece, inkjetin teknik sınırlarını etkili bir şekilde yeniden çiziyor ve dijital baskıya dair tüm eski ön yargılara meydan okuyoruz. İleride inkjet teknolojisi kullanılarak gerçekleştirebilecek yüksek kaliteli uygulamaların kapsamını gözler önüne seriyoruz.”

 

#Canon #Drupa #DrupaFuarı #ÇiftTaraflıBaskı #VoyagerInkjet #PrintOnDemand

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...