Anasayfa / AMBALAJ / CCE International 2021

CCE International 2021

Dünyanın en fazla geri dönüştürülebilen ürünü: Avrupa’nın oluklu endüstrisi Münih’teki önemli ticaret etkinlikleri için mart 2021’de bir araya gelecek.

9-11 Mart 2021 tarihleri arasında, uluslararası oluklu karton endüstrisi, Avrupa’nın oluklu mukavva ve karton üretiminde kullanılan ekipman üretimi için tek fuarı olan CCE International’ın beşincisi için Almanya’daki Münih Ticaret Fuarı Merkezi’nde toplanacak. Fuar alanında sergilenecekler arasında, oluklu ve karton üretim sürecini optimize etmeyi ve katma değer üretmeyi amaçlayan hammaddeler, makineler, aksesuarlar ve hizmetler dahil olmak üzere tüm üretim zincirini kapsayacak çözümler bulunacak. 2019’daki bir önceki fuar, oluklu pazardaki yüksek talep ve muazzam büyüme potansiyelini yansıtan ziyaretçi sayısında% 13’lük bir artış gördü. CCE International Türkiye Medya Partneri pek çok uluslar arası lider ve kilit fuar organizasyonunda olduğu gibi bu fuarda da sadece MATBAA&TEKNİK olacak.

CCE International fuar direktörü Liljana Goszdziewski

Üretim hatları güncelleniyor

CCE International fuar direktörü Liljana Goszdziewski, fuara ilişkin şunları söyledi: “Sürdürülebilirlik, çok yönlülük, baskıya uygunluk ve iyi nakliye koruması, ambalajın pazarlama ve marka varlığı açısından temel unsurları haline geldi. Ayrıca, perakende sektörü sürekli olarak hızlanıyor ve dijitalleştirilmiş ambalaj ve kişiselleştirilmiş ürünlere yüksek talep var. Birçok geleneksel üretim yöntemi artık sınırlarına ulaşmıştır, bu nedenle oluklu ve karton endüstrisi, üretim hatlarını güncellemek için on demand (talep üzerine) ürün ve işleme çözümlerine büyük yatırımlar yapmaktadır. Hızlı hareket eden makineler, dijital çözümlerin yanı sıra, genellikle hassas dönüştürme, baskı ve son işlem süreçlerinde üretim sorunlarını çözmek için yüksek düzeyde otomasyon ve bağlantı gereklidir. ”

Katılımcı bilgileri ve çevrimiçi rezervasyon

CCE International 2021 fuarında yer almak isteyen şirketler yeni katılımcı broşürünü talep edebilir veya www.cce-international.com adresinden stand alanlarını çevrimiçi olarak rezerve edebilirler. Yüksek yeniden rezervasyon oranı nedeniyle fuar alanı hızlı satıldığı için erken rezervasyon yapılması önerilir.

Etkinlik ve katılımcılar hakkında daha fazla güncelleme hazırlıklar ilerledikçe yeni açılan şov web sitesinde yayınlanacak. CCE International ayrıca konuyla ilgili sektör haberleri ve şovun başlangıcındaki en son etkinlik güncellemelerini içeren ücretsiz bir bülten hizmeti de sunuyor.

Üçü bir arada

Önceki yıllarda olduğu gibi, CCE International, kâğıt, film, folyo ve dokunmamış kumaşlar gibi esnek, bobin tabanlı malzemelerin dönüştürülmesi için dünyanın önde gelen fuarı ICE Europe ile birlikte gerçekleşiyor. ICE Europe 2019, 25 ülkeden 463 katılımcıya sahipti ve dünya çapında kilit endüstri sektörlerinden toplam 7 bin 150 dönüştürme ve paketleme uzmanını çekti. Bu fuarda da Türkiye Medya partneri MATBAA&TEKNİK’Dİ VE 2021’de de öyle.

Uluslararası Endüstriyel Üretim Baskı Teknolojisi Fuarı InPrint Munich de ilk kez bu iki fuara katılacak. InPrint Munich, yaklaşık 3 bin sektör profesyonelinin ziyareti ve popüler 3 günlük bir konferansla endüstriyel üretim süreçlerine entegre edilmeye hazır akıllı baskı teknolojisi çözümlerini sergiliyor. Ambalaj, etiketleme ve dekorasyon için dijital baskı şovdaki kilit konulardan biri. InPrint Munich için de Medya Partnerliği görevini üstlenen MATBAA&TEKNİK her üç fuarda da Mart sayısı ile katılım sağlayacak. Bu üç fuara katılmak ya da ziyaretçilerine mesaj iletmek isteyenler için Mart 2021 sayısı mükemmel bir reklam mecrasıdır.

Doğuya Git: Rusya’da yeni CCE etkinliğinin lansmanı

CCE Russia, Avrupa’nın oluklu endüstri için kilit etkinliğini Rusya ve Doğu Avrupa’ya getiriyor. Rusya, Ukrayna ve Beyaz Rusya’da hızla büyüyen oluklu pazar için ilk ve tek özel fuar olan  CCE Russia 2020, 24 – 27 Kasım 2020 tarihleri arasında St. Petersburg’da, 50 ülkeden 5 bin 400 profesyonel ziyaretçiyle Doğu Avrupa’nın en büyük kâğıt selülozu ve kağıt endüstrisi etkinliği PAP-FOR ile birlikte gerçekleşecek. Daha fazla bilgi için veya stand alanı için lütfen www.cce-russia.com adresindeki CCE Russia web sitesini ziyaret edin (İngilizce versiyon mevcut).

 

 

 

#CCE #International #münih #TicaretFuarı #endüstri #dijital #ambalaj #IceEurope #MatbaaTeknik

İnceleyin

HP printing-expo-online Sanal Fuarında

Printing Expo Virtual Exhibition basın sponsoru olan MATBAA&TEKNİK sizi kısa detayını aşağıda okuyabileceğiniz günümüzün en ...