Anasayfa / AKTÜEL / Çok Yakında! Gelecek Nesil Inkjet Teknolojisi 30 Eylül’de

Çok Yakında! Gelecek Nesil Inkjet Teknolojisi 30 Eylül’de

Domino Dijital Baskı Çözümleri, 30 Eylül 2020 Çarşamba günü Cambridge’deki The Domino Studio’dan canlı olarak İngilizce olarak aktarılacak sanal bir etkinlikte gelecek nesil dijital mürekkep püskürtme teknolojisinin piyasaya sunulacağını, açıkladı.

Domino, 2012 yılında ilk dört renkli dijital mürekkep püskürtmeli etiket baskı makinesi olan Domino N600i’yi piyasaya sürdükten sonra, dijital etiket baskı pazarında lider oyunculardan biri oldu ve bugün dijital baskı endüstrisindeki en başarılı ve önde gelen küresel oyunculardan biri olarak kabul edilebilir durumda. (Editörün notu: Bu arada tüm küresel başarıya ragmen Türkiye pazarında herhangi bir dijital renkli etiket başarı hikâyesi var mı, bilmiyoruz. Belki bu iş kolu ile ilgilenen birileri var ise bizi de ve haliyle pazarı da bilgilendirebilir.)

Ve şimdi, Domine kendini kanıtlamış ve güvenilir Generation 6 mürekkep püskürtmeli platformunu dünya çapında 1000’e yaklaşan sayıda kurduktan sonra bu sanal lansman etkinliğinde 7. Nesil teknolojisini tanıtacak.

 

Domino Dijital Baskı Çözümleri Global Ürün Müdürü Louise Adcock, “Önümüzdeki bu ürün lansmanından gerçekten heyecan duyuyoruz. Müşterilerimize işlerini neyin daha iyi hale getireceğini sorduk ve bu içgörüyü teknik uzmanlığımız ve şirket içi üretim kabiliyetimizle birleştirerek devrim niteliğinde yeni bir teknoloji platformu tasarladık ve inşa ettik. Etiket baskı endüstrisi için gerçek bir adım değişikliği temsil eden bu çığır açan Generation 7 teknolojisini geliştirmek için Brother ve GraphTech’teki meslektaşlarımızla yakın işbirliği içinde çalışan bir ekip çalışması oldu. ”

 

Daha fazla bilgi edinmek için, Domino’nun en son mürekkep püskürtme teknolojisinin çalışma süresini, üretkenliği ve verimliliği en üst düzeye çıkarmanıza, maliyeti ve israfı en aza indirmenize ve kârlılığınızı artırmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedeceğiniz bu etkinliğe katılmak için kaydolun. https://go.domino-printing.com/PRADGen7VirtualLaunch adresinden hemen kaydolun: https://go.domino-printing.com/PRADGen7VirtualLaunch

 

 

#Domino #inkjet #DominoGen7 #Virtuallaunch #dijitalbaski #dijitaletiket #PrintOnDemand #RollToRoll #UVinkjet

İnceleyin

Lidya Grup’tan Dev Değişim Kampanyası

Dijital baskı sektörünün yenilikçi tedarikçisi Lidya Grup, pazarı desteklemeye devam ediyor. Sektöründe finansman desteği uygulayan ...