Anasayfa / ETİKET / Durst Tau 330 RSC-E UV inkjet etiket baskı sistemi

Durst Tau 330 RSC-E UV inkjet etiket baskı sistemi

HAKAN ŞAHİN, LINOSİSTEM, SATIŞ VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ

DURST Tau 330 RSC-E UV inkjet etiket baskı sistemi DURST’un en gelişmiş teknolojisine sahiptir ve endüstriyel üretkenliği etkileyici baskı kalitesi ve verimlilik ile birleştirmektedir. DURST’un gelişmiş RSC teknolojisini ile donatılmış olan sistem 1.200×1.200 dpi gerçek çözünürlükte, 2pl minimum damla boyutu ile birlikte fotoğraf kalitesinde baskı yapmaktadır. 52 mt/dk’lık yüksek baskı hızı ile birlikte, 1.020 m2/saat’lik bir üretim kapasitesi elde edilen sistemde rakiplerin aksine beyaz olan işlerde sistem yine 52 mt/dk. tam hızda kullanılabilmektedir.

Tau 330 RSC-E, 8 renge (CMYK+W+OVG) kadar yükseltilebilmekte ve yüksek pigmentli DURTS Tau RSC mürekkeplerini kullanmaktadır. Pantone kataloğunun %95’ine kadar ekstra renk gerekmeden üretilebiliyor olması markalara özel renklerin kolaylıkla üretilmesine olanak sağlamaktadır.  Sistemin tasarlanması ve geliştirilmesi aşamalarında yükseltilebilir olmasına ve esnekliğine özel olarak önem gösterilmiştir.

İlaveten Tau 330 RSC’deki örneğin soğuk merdane,  değişken veri baskısı veya harici büyük bobin çözme/sarım üniteleri gibi tüm seçenekler Tau RSC-E konfigürasyonuna  ilave edilebilmektedir. Zaman içerisinde ilave üretim kapasitesi gereksinimi olması durumunda, Tau 330 RSC E 80 mt/dk baskı hızına da yükseltilebilmektedir.

RSC teknolojisinde taşıyıcılı veya taşıyıcısız kuşe, beyaz veya şeffaf film, PP, PE, PVC, PET, BOPP, alüminyum folyo vb malzemeler baskı altı lakı uygulaması olmaksızın kullanılabilmektedir.

Tau 330 serisi için DURST ayrı bir etiket iş akışı sistemi tasarlamıştır. Bu kapsamlı çözüm, veri yönetiminden görsellerin baskıya hazırlanmasına, baskıya gönderilmesinden raporlamaya kadar tüm süreçleri kontrol edebilme olanağı sunmaktadır. Yazılıma erişim ise web tarayıcı tabanlıdır ve mobil cihazlardan herhangi bir ek kurulum olmadan da yönetilebilir.

DURST “Etiket İş akış Çözümü”, istenildiğinde genişletilebilen ve eldeki gereksinimlere uyarlanabilen bir dizi modül sunar. Bu modüller değişken veri baskısı, mürekkep maliyeti hesaplamaları, dijital renk yönetim sistemi, iş yönetimi ve çok daha fazlası için çözümler içermektedir.

 

#Durst #TauRSCE #DijitalEtiket #HakanSahin #LinoSistem #UVinkjet #Tau

İnceleyin

Printing-expo.online

PRINTING-EXPO.ONLINE’DA RESOLVE BM ORTAK YÖNETİM MÜDÜRÜ VE İÇERİK DİREKTÖRÜ CHRISTOPHER WATSON YAZDI İş ortağım Wayne ...