Anasayfa / AKTÜEL / Elektromak Bayileri ile Birlikte Yeni Bir İşbirliğine Adım Atıyor

Elektromak Bayileri ile Birlikte Yeni Bir İşbirliğine Adım Atıyor

Elektromak Büro Makineleri San. Ve Tic. A.Ş. , sektördeki etki alanını genişletmek amacı ile yeni bir işbirliğinin kapılarını açıyor.

1881 yılından bu yana varlığını devam ettirmekte olan OKI markası ile güçlerini birleştiren Elektromak Ailesi, Ankara/ Swiss Hotel’de düzenlenen lansman ile işbirliğinin ilk adımlarını attı. Elektromak Firması Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Doğan Pinhas’ın açılış konuşması ile başlayan lansman OKI Ortadoğu Satış Direktörü Sn. Abdallah Obeidat tarafından OKI’nin tarihçesine yönelik bilgilendirme ve yenilikçi ürünlerine ait bilgi içeren sunum ile devam etti. Verilen moladan sonra sözü alan Ülke Satış Müdürü Sn. Ahmet Tarımcı OKI A4/A3 Modellerinin rekabetçi yönlerinin altını çizdiği sunumu ile dinleyicilerin ilgisini çekti.

Lansmanın devamında Grafik Sanatları Ülke Satış Müdürü Sn. Serdar Göker ‘in tanıtımını yaptığı Oki Grafik Sanatlar ve mürekkep püskürtmeli modeller ise katılımcılar tarafından beğeni ile karşılandı. Son olarak sözü alan Elektromak Pazarlama ve Satış Direktörü Sn. Ali Tikveş ise OKI ve TOSHİBA işbirliği kapsamındaki işbirliği detayları hakkında bilgi verdi.

#Elektromak, #oki, #bayi

İnceleyin

İlk 500 Bilişim Şirketi 2019

Lidya Grup, 2019’da ilk 500 bilişim şirketi arasında temsil ettiği kategorilerde bu yıl da ilk ...