Anasayfa / Etiket ve endüstriyel dijital baskı / Elektromak’ın İlk Printtek Deneyimi

Elektromak’ın İlk Printtek Deneyimi

Elektromak, TOSHIBA’nın pazara sunduğu yeni ürünleri, ilk kez katılım sağladığı Printtek 2017’de sergiledi.

Printtek 2017 fuarına ilk kez katılım sağlayan Elektromak, TOSHIBA’nın e-BRIDGE Next serisi cihazlarını ziyaretçiler ile buluşturdu. Yeni iş imkânları için diyaloglar kurma fırsatı da yakalayan Elektromak, başarılı bir fuar geçirdi.

Printtek 2017’de bir araya geldiğimiz Elektromak Pazarlama Destek ve Ürün Müdürü Ali Tikveş, fuarı değerlendirmek adına şunları dile getirdi:Distribütörü olduğumuz TOSHIBA’nın ürün gamının Printtek’in konseptine uyum sağlamaması nedeni ile fuara katılım sağlamıyorduk. Ancak TOSHIBA’nın piyasaya yeni sunduğu e-BRIDGE N serisi cihazlarının dijital baskı ve matbaa firmalarının tercihi olan fiyat, performans, beceri ve dayanıklılığı karşılayacak özellikte olması sebebi ile Printtek 2017’ye katılımımızı gerçekleştirdik. Fuardaki ilk deneyimimizde yeni müşteri grupları ile de bir araya gelme fırsatı yakalamamızın yanında sektörün ihtiyaç ve taleplerini gözlemleyebilme imkânı da bulduk.”

Çekici, canlı ve pürüzsü baskı

Ali Tikveş, Printtek 2017’de sergiledikleri ürünler hakkında şu bilgileri paylaştı: “Fuarda çok fazla ilgi gören e-BRIDGE Next (Gelecek) serisinden dakikada 75 renkli, 85 siyah-beyaz baskı hızında, 300 sayfa kapasiteli, dakikada 240 sayfa tarama hızında tek geçişli doküman besleyicisine sahip, 300gr/m2’a ve 33×48 cm kâğıt ebatlarında baskı yapabilen, Toshiba’nın yeni geliştirdiği toner, lazer teknolojisi ve renk işleme teknolojisi ile çekici, canlı ve pürüzsüz baskı yapan e-STUDIO7506AC modelini sergiledik. STUDIO7506AC ile aynı özelliklere sahip olan dakikada 75 sayfa baskı hızında e-STUDIO7508A modelini de sunma fırsatı yakaladık. Dakikada 50ppm ve 20ppm hızındaki e-STUDIO5005AC ve e-STUDIO2000AC’yi de Printtek 2017 ziyaretçilerin beğenisine sunduk.”

Heyecanlı geçen 2017

Ali Tikveş, 2017 yılındaki yeniliklerinin Elektromak açısından değerlendirmesini şu şekilde yaptı: 2017 yılı, ürün gamımıza yeni modellerin eklenmesi ile oldukça heyecanlı başladı. Teknolojik açıdan geliştirilmiş yeni ürün serimiz, müşterilerimiz tarafından beğeni topladı. Yükselen renkli baskı taleplerini karşılayacak yeni renkli modellerimizin sunduğu üstün renk kalitesine ek olarak sunduğu uygun maliyet ile beklediğimiz satış rakamlarına ulaştık.”

2018’de yenilikler devam edecek

Tikveş son olarak: 2018 yılında renkli baskının satışları üzerinden konsantrasyonumuzu arttıracağız. Piyasa ve müşterilerimize Elektromak olarak birçok yenilik sunacağız.

Kurumsal firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak sistemler ile entegrasyon sağlayacak cihazlarımızın uyumlu yazılımlarımızı çoğaltmayı hedefliyoruz” dedi.

#elektromak, #printtek, #Tikveş

İnceleyin

Epson’un En Küçüğü: A3+

Tüm fotoğraf meraklılarına birçok farklı çözüm sunan Epson, fotoğraf yazıcılarına yeni bir model daha ekledi. ...