Anasayfa / AKTÜEL / En Sevdiğiniz Fotoğraf Çocukların Eğitimine Destek Olsun

En Sevdiğiniz Fotoğraf Çocukların Eğitimine Destek Olsun

Fotoğraf baskı kültürünün gelecek kuşaklara aktarılması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fujifilm, İstanbul, Londra ve Paris’te üç büyük sergiye imza atıyor. “En büyük fotoğraf sergisi” olarak adlandırılan PrintLife’ın İstanbul ayağı 4-13 Ekim tarihleri arasında 2 bin adet fotoğrafın sergilenmesiyle Kanyon’da gerçekleştirilecek.

TEGV’E BAĞIŞ
Sergide yer alması için https://www.fujifilm-printlife.eu/istanbul/  adresine gönderilen fotoğraflar, Türkiye’nin umudu olan çocuklarımızın eğitimine de katkı olacak.  Fujifilm Türkiye tarafından, sergilenen her bir kare için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağış yapılacak. En sevdiğiniz fotoğrafı 30 Ağustos’a kadar paylaşarak siz de bu kampanyaya destek olabilirsiniz. Ayrıca, sergilenen fotoğrafınızın yüksek kaliteli bir baskısına da ücretsiz olarak sahip olacaksınız.

20 KARE ÜCRETSİZ BASKI HAKKI
“Her fotoğraf basılmaya değerdir” prensibiyle hareket eden PrintLife’ta herhangi bir tema bulunmuyor. Fotoğrafın seçici kurul tarafından değerlendirilmesi ve etik olarak paylaşılmaya değer bulunması yeterli. Ayrıca, katılımcıları bir de sürpriz bekliyor. Proje için fotoğraf paylaşan herkes, çıkan kod ile Fujifilm’in fotoğraf  baskı uygulaması Fujibas’tan 20 adet ücretsiz retro baskı hakkı kazanacak.

 

#Fujifilm #PrintLife #Fujibas #TEGV

İnceleyin

Xerox ConnectKey Özellikli AltaLink Dijital İşyeri Asistanını piyasaya sürüyor

ConnectKey Uygulamaları ve Otomasyonu ile Xerox AltaLink C8100 / B8100 Serileri, dijital dönüşümü hızlandırıyor ve ...