Anasayfa / Aktüel / Epson SIGN İstanbul’da Yatırımcılara 13 Model Sunacak
Epson

Epson SIGN İstanbul’da Yatırımcılara 13 Model Sunacak

Geniş format yazıcı sektörünün lider oyuncularından Epson, 4-8 Ekim 2017 tarihleri arasında düzenlenecek SIGN İstanbul’da iki ana distribütörü Tecpro ve Lidya ile yer alacak. Reklamcılık ve tekstil baskısı alanlarında 13 farklı modelin sergileneceği etkinlikte yeni iş kurmak veya işini büyütmek isteyen yatırımcıları ilginç çalışmalar bekliyor.

Tasarımlar kişiselleşiyor, pazar değişiyor…

Epson
Epson Türkiye Pro-Grafik Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu

Son dönemin yükselen trendinin kişiselleştirilmiş tasarım olduğunun altını çizen Epson Türkiye Pro-Grafik Kanal Müdürü Ersel Şamiloğlu; “İnsanlar her alanda farklı olmak istiyorlar. Tüm sektörlerde seri üretim elbette devam edecek ancak tasarımda kişiselleştirme yükselişini sürdürecek. Bunu hiç kimsede olmayan özel baskılı bir gece kıyafetinden, kendi çiziminizden oluşan banyo karolarına; hayal edebildiğiniz her noktaya taşımanız mümkün. Epson teknolojisi geniş format yazıcıda bu hayallerin gerçek olmasına imkan tanıyor. Sektörün en büyük ve etkin organizasyonlarından SIGN’ın tüm yatırımcılar için çok iyi bir fırsat olduğuna inanıyoruz” dedi.

Reklamcılık büyümeye devam edecek

Reklam sektörüne yönelik baskılarda ideal çözümler sunduklarına da değinen Şamiloğlu sözlerini şöyle tamamladı: “Rekabet her geçen gün artıyor ki bu da reklam sektörünün büyümesini destekliyor doğal olarak. Sunduğunuz işin kalitesi şüphesiz ki çok önemli ancak rekabet dahilinde maksimum verimliliği minimum maliyetle sağlıyor olmanız da öyle. Mesela bir model düşünün ki hem iç hem de dış mekan baskıyı kusursuz yapsın. Biz Epson olarak  SC-S40610, SC-S60610 ve SC-S80610 modellerimizle bunu sağlıyoruz ve bu ürünlerimiz de fuarda sergilenecek”.

Epson, SIGN İstanbul’da yatırımcıları Tecpro standında SC-F6200, SC-F7100, SC-F9200, SC-F2000, SC-P9000, SC-P5000, SC-P800 ve Lidya standında SC-P10000, SC-T5200, SC-T7200, SC-S40610, SC-S60610, SC-S80610 olmak üzere toplam 13 modelle karşılayacak.

#Epson #SIGNİstanbul #Tecpro #LidyaGrup #ErselŞamiloğlu #Genişformatyazıcı

İnceleyin

EFI Fiery Proserver ile renklerinizi yönetin

“Ulusal ve uluslararası firmalar için marka bilinci çok önemli bir yer tutmaktadır. Bu sebeple, logoları ...