Anasayfa / AKTÜEL / Epson’un Kampanya Yüzü Usain Bolt

Epson’un Kampanya Yüzü Usain Bolt

Usain Bolt, Epson’un kartuşsuz EcoTank yazıcıları için farkındalık kampanyasının yüzü oldu.

 

Epson Avrupa, dünyanın en hızlı adamı Usain Bolt ile işbirliğine gidiyor. İşbirliği kapsamında Bolt, Epson’un Eco Tank ürünü için televizyon reklamları ile dış mekân ve sosyal medya reklamlarında yer alıyor. Dünyanın en hızlı adamı, Epson’un kartuşsuz Eco Tank yazıcıları ile üç yıla kadar sorunsuz baskı imkânını(1) ‘Just fill and chill’ sloganı ile tanıtıyor.

 

Kampanya ayrıca Epson’un mürekkep dağıtım abonelik hizmeti olan Ready Print’in mürekkebinizin tükenmeden doğrudan kapınıza teslim hizmeti ile %90’a varan oranda tasarruf(2) ettirebileceğini de vurguluyor.

 

EcoTank yüksek kapasiteli mürekkep tanklı yazıcı, 2010 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana dünya çapında 60 milyondan fazla satılarak, müşterilerin baskı maliyetlerinde %90’a varan oranda tasarruf sağlandı(3). Satın alınan yazıcı, kartuşlar yerine yüksek verimli mürekkep şişeleriyle geliyor. Bir set mürekkep şişesi, 72 kartuş değerinde mürekkebe eşdeğer. Epson, yoğun baskı alınan evlerin ve küçük ofislerin sayfa başına ultra düşük maliyetle sorunsuz baskının keyfini çıkarmasını sağlayan ödüllü EcoTank yazıcı serisini yakın zamanda yeniledi. Epson’un tüm yeni EcoTank yazıcıları, Micro Piezo Isısız Teknolojisine sahip ve böylece daha az yedek parça ihtiyacı ile daha az enerji tüketiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Epson Europe Başkanı Yoshiro Nagafusa, yeni ikonik parnerleri ve kampanya hakkında şunları söyledi: “Usain bizim için mükemmel bir ortak. Dünyanın en tanınmış insanlarından biri ve ilgi çekici karakteri, düşük maliyetli baskı çözümlerimizi eğlenceli, akılda kalıcı ve ilgi çekici bir şekilde hayata geçirmeye yardımcı olacak. Çoğumuzun daha önce hiç olmadığı kadar evden çalıştığı ve modern aile hayatının daha yoğun hale geldiği günümüzde, EcoTank yazıcılarımız ve sağladıkları maliyet tasarrufu avantajları hakkında daha da fazla farkındalık oluşturmanın tam zamanı.”

 

Usain Bolt ise şunları söylüyor: “EcoTank yazıcıları hakkında bilgi yaymaya yardımcı olmak için Epson ile çalışmaktan çok mutluyum. Sadece gerçek bir fark oluşturabileceğime inandığım markalarla ortaklık yapıyorum. EcoTank yazıcılar, kartuşlarla yazdırma konusunda var olan hayal kırıklıklarının çoğunu ortadan kaldırıyor. Bu nedenle hayatı biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olabilecek her şey gibi Eco Tank yazıcılar da “iyi bir şey” dir. Ama bundan çok daha fazlası var! Daha iyi gelecekler inşa etmek gibi aynı değerlere inanıyoruz. Bu değerler, Epson için bu, toplulukların büyümesine ve gelişmesine yardımcı olan ürünleri ve ürünleri aracılığıyla güven oluşturmakla ilgilidir. Ve benim için, ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, başkalarına hayallerini takip etmeleri için ilham vermekle ilgili.”

 

Dipnotlar:

1-Ayda 100 sayfalık baskı hacmine ve ilk mürekkep setinden elde edilen en düşük verime göre.

 

2-ReadyPrint EcoTank – baskı maliyetlerinde %90’a kadar tasarruf edin

Epson ReadyPrint Unlimited hesaplaması, birlikte verilen mürekkep şişelerini (yazıcıya dahildir) ve ilgili cihaz etkinleştirme ücretini ve makimum bir yazıcı (artı birlikte verilen kartuşlar) satın almanın ve aynı sayıda sayfayı (ISO/IEC 24711 A4 baskılar) en iyi 50 yazıcı içinde kullanılan orijinal sarf malzemeleriyle yazdırmanın ortalama maliyetine kıyasla 5 yıllık bir süre içinde ilgili plan dahilindeki sayfalar. -tüketici yazıcı satışı (Almanya, Fransa, İngiltere, İspanya ve İtalya için GfK Inkjet Printing Devices ve Inkjet Printing Cartridges Satış Noktası panel pazar verilerine göre 19 Nisan – Mart 2020). Bu ilk 50 modelin ortalama baskı maliyetleri referans alınarak hesaplanan sayfa başı maliyet, ilgili kartuş satış geliri ile toplam verimin birim satışlara bölünmesiyle hesaplanmıştır (Almanya, Fransa, İngiltere GfK Inkjet Baskı Kartuşları Satış Noktası panel pazar verilerine göre) , İspanya ve İtalya Nisan-19 – Mart 2020).

 

3-EcoTank “102” ve “104” mürekkep şişeleriyle aynı sayıda sayfa basmak için gereken ortalama sayfa tasarrufu ve ortalama mürekkep püskürtmeli kartuş sayısı. EcoTank “102” ve “104” şişelerinin ortalama verimi (ISO/IEC 24711’in A4 baskıları) ile en çok satan 50 mürekkep püskürtmeli kartuş yazıcıda kullanılan orijinal sarf malzemeleri (GfK Mürekkep Püskürtmeli Baskı Cihazları ve Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kartuşlarına göre) arasındaki karşılaştırma Almanya, Fransa, Birleşik Krallık, İspanya ve İtalya için satış paneli piyasa verileri 19 Nisan – Mart 2020).

 

 

#epson #EcoTank  #UsainBolt #baskı #YoshiroNagafusa

İnceleyin

Xerox, Tam Kapsamlı İşyeri Verimlilik Çözümlerini Piyasaya Sürdü

Xerox, artış gösteren hibrit çalışan havuzu için üretkenliği artırmak üzere yeni ürün ve yazılımların piyasaya ...