Anasayfa / OLDEST POSTS / Eraysan Group drupa 2016’da müşteri portföyünü genişletti

Eraysan Group drupa 2016’da müşteri portföyünü genişletti

 

Eraysan Group Satış ve Pazarlama Direktörü Bülent Güzel fuar gözlemlerini “drupa 2016 fuarı teknoloji yenilikleri açısından bir devrim niteliğindeydi” şeklinde iletti.

Eraysan Group, birçok ülkeden önemli firmaları ağırlayan fuarda, geniş ürün portföyüyle göz doldurdu.

 

drupa 2016 görüşleriniz ne yönde? Sergilediğiniz ürünlerden ve ziyaretçi profiline yönelik görüşlerinizden bahseder misiniz?

Eraysan Group olarak drupa 2016 fuarında bu yıl 6.holde standımızı kurduk. Hem hareketli ve hem de ziyaretçi açısından hayli yoğundu.  Ürünlerimizi daha iyi sergileme fırsatı bulduk. Mapi markamızın ürünlerini sergiledik. Telsipral sistemlerinde(mapiwire) bobin ve kutu teller, plastik helezonlar(Mapicoil) ısısal cilt kapakları(mapicover), pvc ve pp cilt kapakları(Mapibind), laminasyon filmleri(Mapilam), plastik spiraller(Mapibind)

Mapi kart aksesuarları, nosikart plastik kart sistemleri ile ilgili tüm ürünlerimizi sergiledik ve tanıttık. Ürünlerimize ilgi hayli yoğundu. Çünkü bizim konseptimize benzer firma göremedik. Bu yılki fuar geçen yıllardaki fuarlara göre ziyaretçi açısından çok yoğundu. Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Rusya ve hatta Hindistan’a kadar çeşitli Avrupa ülkelerinden ziyaretçiler bulunmaktaydı. Çeşitli önemli bağlantılar kurduk, çeşitli ülkelerden misafirleri ağırladık. Mapi markalı ürünlerimizi anlattık ve tanıttık, Türkiye’de bu ürünlerin üretildiğine bile şaşıran ülkeler ile karşılaştık.

drupa 2016 fuarı teknoloji yenilikleri açısından bir devrim niteliğindeydi. Baskı sistemleri ve teknolojileri baskı sonrası sistemler açısından inanılmaz gelişmelerle karşılaştık. Özellikle büyük dev markalar adeta yenilik ve yeni teknolojiler savaşı verdiler.

Bu fuarın firmamıza diğer önemli katkılarına gelince distribütörlüğünü yaptığımız Avrupa’nın önde gelen firmalarından IDEAL( Giyotin ve evrak imha sistemleri), Fastbind (ısısal ciltleme sistemleri), Evolis(Termal kart baskı sistemleri) ve bunların dışında da Uzak Doğu’dan çeşitli tedarikçilerimizde bulunmaktaydı. Buralarda yenilikleri görme ve yeni bağlantılar kurma fırsatını da yakaladık. Ayrıca, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen copy Center, dijital baskı merkezleri, matbaa firmalarının yönetici ve sahiplerini ağırlama ve bağlantılar kurma fırsatını yakaladık.

Eraysan Group olarak firmamıza drupa fuarı çok önemli katkılar sağlamaktadır. Burada olmak çok önemli ve Türkiye’miz açısından gereklidir. Eraysan Group, her zaman olduğu gibi yenilikçi düşünce ve marka imajımızı dünyaya duyurmaya devam edecektir.

Çünkü biliyoruz ki ”Marka Olmak Söz Vermektir”

#Eraysan #EraysanGroup #Mapi #IDEAL #Fastbind #Evolis #drupa #drupa2016

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...