Anasayfa / FESPA Eurasia 2017 / FESPA 2018 seminer içerik programını yayınladı

FESPA 2018 seminer içerik programını yayınladı

FESPA, 15-8 Mayıs 2018 tarihleri arasında Messe Berlin’de (Almanya) gerçekleşecek olan FESPA Global Print Expo 2018’de Trends Theatre için çerçeve programını yayınladı.

Trends Theatre seminer programında, FESPA tarafından beş önemli büyüme alanını araştıran araştırma kuruluşu Smithers Pira ile birlikte bir dizi teknik dökümanın temalarına yer veriliyor. Bunlar: dekor; dijital tekstil; tabela; endüstriyel; ve ambalaj için dijital baskı. Bu trendlerin çoğu FESPA Census’da da yansıtılıyor ve FESPA etkinliklerine gelen ziyaretçiler için odak noktası. Bu seminerlerde endüstri danışmanları ve kanaat önderleri tarafından ziyaretçilere en son endüstri verileri ve bilgileri sunulacak. FESPA 2018 Global Print Expo ve European Sign Expo 2018 ziyaretçileri tüm Trends Theatre oturumlarına ücretsiz katılabilir.

Smithers Pira, baskı hizmet sağlayıcıların (PSP’ler) bu büyüme alanlarından nasıl faydalanabileceğine odaklanarak tanıtım yazılarının içeriğini daha ayrıntılı bir şekilde keşfederek günlük endüstri trendleri seminerine ev sahipliği yapacak. Oturumlar aşağıdaki gibi olacak:

  • Tabela: 15 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Cuma
  • Dekor: 16 Mayıs Çarşamba
  • Ambalaj için dijital baskı: 16 Mayıs Çarşamba ve 17 Mayıs Perşembe
  • Endüstriyel baskı: 15 Mayıs Salı ve 17 Mayıs Perşembe

Dijital Tekstil oturumları hakkında daha fazla bilgi ileriki bir tarihte sunulacak.

Aynı trende dayalı temaları yansıtan endüstri uzmanı ve Rrrabbitproductions’ın sahibi olan Sonja Angerer, aşağıdaki beş konudan birinde günlük bir panel tartışmasını aşağıdaki gibi yönetecek:

  • Artık çok net görüyorum – abartılı reklamlarından sonra endüstriyel inkjet: 15 Mayıs Salı
  • Sokağımızın ortasındaki evimiz: Dekor piyasalarındaki yeni fırsatlar: 16 Mayıs Çarşamba
  • Kutular, küçük kutular – dijital baskı ve ambalaj endüstrisi: 17 Mayıs Perşembe
  • Tabela Baskısı – Parayı Alıp Kaçmalı mısın?: 18 Mayıs Cuma

Sonja ve onun özenle seçtiği uzman panelistler bu alanların her birindeki zorlukları ve fırsatları keşfedecek, oturumlara katılan baskıcıların ve tabelacıların bu fırsatlardan nasıl faydalanacaklarını anlamalarına yardımcı olacak.

FESPA Print Census 2018

İkinci FESPA Print Census’un bulgularının yayınlanması ile aynı zamana denk gelmek için bu trendleri genişleten Keypoint Intelligence Üretim Teknolojileri Grup Direktörü Ron Gilboa, 2018 anketinin sonuçlarını derinlemesine inceleyerek 2015 yılından beri meydan gelen değişimlere odaklanacak ve bu sonuçların küresel geniş format baskı topluluğu için ne anlama geldiğini keşfedecek.

Dört günlük etkinliğin kalan oturumları FESPA 2018 katılımcıları öncülüğünde gerçekleştirilecek. Katılımcı seminerlerinin programı ve konuları ile ilgili daha fazla bilginin yanı sıra oturum sürelerinin ayrıntıları fuar yaklaşırken açıklanacak.

FESPA Etkinlikler Başkanı, Duncan MacOwan FESPA fuarlarına gelen pek çok ziyaretçi açısından en önemli motivasyonun işletmelerini büyütmelerine yardımcı olan yeni fırsatlar için ilham ve fikir arayışları olduğunu bildiklerini belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “FESPA’nın benzersiz Profit for Purpose yeniden yatırım programı aracılığı ile uzman, bağımsız işletme zekası tedarikçileri ile önemli uluslararası araştırma projelerini üstlenebiliyoruz. FESPA 2018 Global Print Expo gibi canlı etkinlikler, ücretsiz seminerler ve interaktif tartışmalar aracılığı ile bu bulguları topluluğumuzla paylaşmamız için bize doğal bir platform sunuyor. FESPA 2018 Trends Theatre da ziyaretçilerimizin en çok ilgilendiği alanlara odaklanmış anlamlı, güncel içerikler sunuyoruz. Onların gelişme planlarına en uygun seminer oturumları sunan ziyaretçiler işletmelerini başarıya ulaştırmalarına yardımcı olacak değerli görüşleri ortaya koyacağız.”

#FESPA, #PrintCensus, # DuncanMacOwan

İnceleyin

‘Print, Make, Wear’ ile tanıştınız mı?

*FESPA, 15-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Messe Berlin’de gerçekleşecek FESPA Global Print Expo 2018’in kayıtlı ...