Anasayfa / Baskı yönetimi / FESPA Ödülleri 2018 Aday Listesi Açıklandı

FESPA Ödülleri 2018 Aday Listesi Açıklandı

FESPA, 2018 yılı FESPA Ödülleri için belirlediği nihai aday listesini açıkladı. Şu anda internet sayfasında sergilenmekte olan adayların işleri, 15-18 Mayıs 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleştirilecek olan FESPA Global Print Expo 2018 fuarında sergilenecek. 2018 Ödüllerine 12. Kategori olan baskısız tabela bölümünde ARED’in düzenlediği Endüstriyel Reklam Yarışmasında da finalist olan Ankara’dan Morova Reklam’ın Expo 2017 Astana çalışması da bulunuyor.

Alınan yüzlerce kayıt ve bunlar arasından oluşturulmuş 14 kategoriyi kapsayan 68 reklamdan oluşan nihai liste, www.fespaawards.com/2018-shortlist adresinden görülebilir.

FESPA Ödülleri Jüri Üyesi ve Teknik Destek Müdürü Graeme Richardson-Locke; “Bu yılki ödüllere yapılan başvurular, her zaman olduğu gibi, oldukça geniş kapsamlı, çeşitli ve son derece yenilikçi. Sürekli genişlemekte olan baskı teknolojilerinde, endüstriyel grafiklerden tekstile ve stadyum markalamalarına kadar geniş yelpazeden seçim yapmak, oldukça güçtü. Bazı kategoriler, oldukça yoğun durumdaydı ve karar vermek için gece 2’lere kadar çalışmak zorunda kaldık”, dedi..

FESPA 2018 Ödüllerini kazananlar, FESPA Global Print Expo 2018 fuarı kapsamında, 16 Mayıs Çarşamba günü Classic Remise Berlin’de düzenlenecek olan FESPA Gala Gecesinde duyurulacak. Gala Gecesi PSP’lere ve tabelacılara/reklamcılara, dünya genelindeki meslektaşlarıyla bir araya gelerek sosyalleşme ve FESPA Ödüllerini kazananları kutlama fırsatı sunacak.

Gala Gecesini biletleri, 6 Nisan Cuma gününe kadar özel indirimli fiyat üzerinden satışa sunuldu. Biletler, tekli bilet, çoklu bilet veya masa rezervasyonu şeklinde satın alınabilecek. FESPA ulusal dernek üyeleri, biletleri %20 indirimli olarak alabilecekler. FESPA 2018 Gala Gecesindeki yerinizi ayırtmak için, www.fespaawards.com adresini ziyaret ediniz.

FESPA Etkinlik Müdürü,  Duncan MacOwan, “FESPA Ödüllerinin amacı, mükemmel olanı sergilemek ve baskı hizmeti sunanlara (PSP) ve tabelacılara/reklamcılara ilham vermektir. FESPA 2018’ye yönelik temel hedeflerimizden birisi de, gelen ziyaretçilere, hali hazırda sundukları hizmetlerin ötesinde, işlerini nasıl geliştirebilecekleri konusunda örnekler sunarak onlara ilham vermektir. Bunu hayat geçirebilmek adında, FESPA Global Print Expo’da, tüm FESPA Ödül kayıtlarını Berlin Messe’nin Artrium alanında sergileyerek, FESPA and European Sign Expo fuarına gelen tüm ziyaretçilerin, baskı alanındaki yaratıcılıkları görmelerine olanak sağlayacağız. Daha sonra, ziyaretçiler, fikirlerini gerçeğe nasıl dönüştürebilecekleri konusunda, sergi alanındaki sergicilerle sohbet edebileceklerdir.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştur.

FESPA Ödülleri hakkında daha fazla bilgi almak için: www.fespaawards.com

Fuar girişi için, ön kayıt yaptırırken FESM811 kodunu kullanınız.

#FESPA, #Odul, #2018

İnceleyin

A ve A, Fespa Eurasia’da F-Mark’ın tanıtımını yaptı

Makine sektöründe ‘’kaliteli hizmete’’ giden yolun dört temel unsurunu “kaliteli ve kalifiye çalışanlar, kapsamlı eğitim, ...