Anasayfa / AKTÜEL / Fujifilm, Revoria Press Serisini Piyasaya Sunuyor

Fujifilm, Revoria Press Serisini Piyasaya Sunuyor

Fujifilm ve eskiden Fuji Xerox adıyla bilinen grup şirketi FUJIFILM Business Innovation’un inovasyon çalışmaları neticesinde yeni Revoria Press PC1120 ve Revoria Press E1 Serisini geliştirdi. Kuru toner teknolojisinin kullanıldığı profesyonel baskı pazarı için önemli özellikler barındıran yeni dijital yazıcılar şimdi Türkiye’de de satışa sunuluyor.

Fujifilm, çalışmalarını dünya çapındaki tüm insanların yaşam kalitesini artırmaya yardımcı olmak hedefiyle yürütüyor. 1962 yılında ortak bir girişim olarak kurulan Fuji Xerox, şirketin mevcut işlerine odaklanma, bulut, yapay zeka ve nesnelerin interneti gibi yeni iş alanlarına genişleme planlarının bir parçası olarak 1 Nisan 2021 tarihinde Fujifilm Business Innovation olarak yeniden markalandı.

Fujifilm tarafından Türkiye’de ilk kez tanıştıracağı kuru toner teknolojisinin kullanıldığı dijital yazıcılar ile Japonya ve Asya Pasifik’te üretim yazıcıları alanında pazar lideri konumunda olan grup şirketi FUJIFILM Business Innovation’un inovasyon çalışmaları neticesinde iki yeni dijital baskı makinesini piyasaya sundu. Yeni Revoria markası altında üst düzey profesyonel baskı pazarı için piyasaya sürülen renkli üretim yazıcısı olan Revoria Press PC1120 ve hem ticari amaçlı kullanıma hem de ofis kullanımına uygun olarak piyasaya sunulan siyah beyaz üretim yazıcısı olan Revoria Press E1 Serisi şimdi Türkiye’de kullanıcılarla buluşmayı bekliyor.

Piyasaya sunulan yeni dijital yazıcılarla ilgili Fujifilm Türkiye Ülke Başkanı Michio Kondo şu açıklamalarda bulundu: “Kuruluşumuzdan bu yana Fujifilm olarak farklı teknolojik varlıklara sahip olabilmek için zamanımızın ötesinde olan teknolojileri geliştirmeye çalıştık. Hizmet verdiğimiz her bir alanda daha da ileriye gitmeyi hedefleyerek geliştirdiğimiz ürünler, kullanıcılarımızın takdirini kazanmayı başarıyor. Şimdi de başarılarıyla adından sık sık söz ettiren grup şirketlerimizden Fujifilm Business Innovation Corp.’un önemli iki ürününü daha müşterilerimizin kullanımına sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Kuru toner teknolojisinin kullanıldığı her iki yeni dijital yazıcımız da sektörde çok sevilecek.”

POD Satış Müdürü Cevdet Kır ise yeni ürünlerle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Fujifilm olarak 2022 yılına iki yeni dijital baskı yazıcısı modeliyle girmeyi hedefledik. Her iki modelimiz de alanında kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlandılar. Bunlardan ilki olan Revoria Press PC1120 dijital renkli baskı makinası, dakikada 120 kopya çıktı hızına ulaşarak geniş yelpazede kağıt çeşitlilğini destekliyor. İkinci ürünümüz olan Revoria Press E1 serisi ise mono baskıda yüksek üretim baskı hızıyla yine geniş yelpazede kağıt ağırlıklarını desteyebiliyor. Her iki modelimiz de yüksek çözünürlükte baskı yaparken vakum kasetler de verimliği artırıyor. Ürünlerimizi Türkiye pazarında da satışa çıkarmış olmaktan dolayı heyecanlıyız.”

Sınırsız renk olanağı

POD Satış Uzmanı Batuhan Demirezen ise yeni ürünlerle ilgili şu açıklamalarda bulundu: Yeni uygulamalar, yapay zeka ve otomasyon teknolojisi ile baskı şirketlerinin işlerini büyütmelerine ve verimliliklerini artırmalarına yardımcı olan #RevoriaPress  PC1120, tek geçişli, altı renkli yazıcı motoru ile donatılmış durumda. Temel #CMYK toner kartuşlarına ek olarak altın, gümüş, şeffaf, beyaz ve pembe renklerinde iki özel toner kartuşu kullanılabiliyor. Kağıt katlama, sırttan zımbalama, üç yönlü kırpma ve düz, sırttan zımbalı bitiş için kullanılabilen çok yönlü bir hat içi son işlem yelpazesi sunan dijital baskı makinesi, dakikada 120 sayfa (A4, yatay) gibi yüksek bir hızda baskıyı 52 gsm’lik ince kağıttan 400 gsm’lik kalın kağıda kadar geniş aralıkta gerçekleştirebiliyor.

Mükemmel baskı kalitesi

Siyah beyaz baskıyı bir sonraki seviyeye taşıyan Revoria Press E1, mükemmel görüntü kalitesi ve geniş uygulama yelpazesi ile siyah beyaz uygulamaları üst seviyeye taşıyor. Dakikada 136 sayfalık yüksek bir hızda baskı yapan dijital baskı makinesi, son derece küçük toner tozu partikül boyutuna sahip toneriyle 2.400 dpi’lik yüksek çözünürlüklü baskılar almaya imkan veriyor. 52 gsm’lik hafif kağıttan 350 gsm’lik ağır kağıda kadar farklı kalınlıktaki kağıtların kullanılmasına olanak tanıyan cihaz, ofis işleri için kopyalama ve tarama işlevlerine de sahiptir.

 

#FujiFilmTurkey #Fujifilm #DijitalBaski #toner #printondemand #RevoriaPress

İnceleyin

FESPA Eurasia Alan Büyütüyor

FESPA Eurasia, bu yıl 1-4 Aralık 2022 tarihleri arasında baskı dünyasını dokuzuncu kez bir araya ...