Anasayfa / AKTÜEL / G20 Osaka Zirvesi 2019 Yazıcıları Kyocera Document Solutions’dan

G20 Osaka Zirvesi 2019 Yazıcıları Kyocera Document Solutions’dan

Kyocera Document Solutions, 28-29 Haziran tarihleri arasında Japonya Osaka’da gerçekleşen G20 Osaka Zirvesi 2019 için çok fonksiyonlu yazıcı ve yazıcıları teradik etti. Şirketten yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi.

Şirket kurucusu Dr. Kazuo Inamori’nin ortaya koyduğu “insan olarak doğru şeyi yapmak” felsefesi üzerine kurulan Kyocera’nın sahip olduğu bu eşsiz odak noktası dünyanın en güçlü figürlerinden bazılarını bir araya getiren zirveye değer kattı.

Etkinlikte tüm baskı, tarama ve fotokopi ihtiyaçları için renkli A3 yazıcı ECOSYS P8060cdn ile renkli A3 çok fonksiyonlu fotokopi makineleri TASKalfa 4052ci ve TASKalfa 6052ci kullanıldı. 2 gün süren zirve boyunca sorunsuz ve verimli bir operasyon sağlamak için her lokasyonda bulunan cihazlar için 24 saat teknik servis hizmeti verildi. Bu cihazlar, zirvenin Uluslararası Yayın Merkezi’nde ve etkinlikteki diğer lokasyonlarda kurularak kullanıldı.

G20 Zirvesi ilk defa 2019 yılında Japonya’da Kyocera Document Solutions’ın merkezinin bulunduğu yerde gerçekleşti. Kyocera Document Solutions daha önce 2016 yılında Japonya Kashiko Adası’nda gerçekleşen G7 Ise-Shima Zirvesi için de yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı tedarik etti.

G20 Osaka Zirvesi’ne Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dahil olmak üzere Kyocera Document Solutions Europe’un bulunduğu EMEA bölgesindeki liderler katıldı; Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Angela Markel; İtalya Başbakanı Guiseppe Conte; Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin; Güney Afrika Devlet Başkanı Cyril Ramaphosa; İngiltere Başbakanı Theresa May’ın yanı sıra Avrupa Birliği liderleri, Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk ve Avrupa Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker. Davetli konuklar arasında Hollanda Başbakanı Mark Rutte ve İspanya Başbakanı Pedro Sánchez da yer aldı.

Kyocera Document Solutions Europe için, dünya liderlerinin Kyocera cihazlarını kullandığını ve şirketin ürünlerinin rakipsiz dayanıklılık ve çevre performansı sunduğunu kanıtlamasını görmek bir ayrıcalıktı. Kyocera, cihazlarının sahip olduğu kalite ve verimlilikle gurur duyuyor ve zirvede kullanılan ECOSYS ve TASKalfa serisi cihazlarına güveniyordu. Kyocera, baskı mükemmelliğini en üst düzeye çıkarmak ve yenilemek için çaba göstermeye devam ediyor ve bu adım 1934 yılında şirketin kuruluşuyla başlayan bu hedefe ulaşmak için bir başka dönüm noktası sunuyor.

 

#KyoceraDocumentSolutions #G20Osaka #G20Zirvesi #ECOSYS #TASKalfa #KazuoInamori #Kyocera

İnceleyin

Dijital Dönüşümü Sağlamalıyız!

Lidya Grup Yönetim Kurulu Danışmanı Rıza Başoğlu: “Dijital baskı sektöründeki gelişmeleri takip ederek, dijital dönüşümü ...