Anasayfa / OLDEST POSTS / Geniş Formatta Daha Güçlü
OKITeriostar

Geniş Formatta Daha Güçlü

OKI, yeni (T) teriostar plan kopya ve çok fonksiyonlu yazıcıları ile  Geniş Format serisini güçlendiriyor.

Hızlı, kullanımı kolay, kaliteli… OKI, 21.6 cm dokunmatik ekranlı LP-1040MF ve LP-2060MF ‘Geniş format renkli tarama ve siyah beyaz baskı makinelerini’  Türkiye’de profesyonel kullanıcıların hizmetine sunuyor.

OKI, teslim sürelerinin kısa, vaktin de nakit olduğu tasarım, mühendislik ve reprografik ofisleri için verimliliği arttırmak amacıyla tasarladığı iki yeni geniş format OKI Teriostar çok fonksiyonlu yazıcıyı piyasaya sürdü. Çok yüksek hızlarda baskı yapan LP-1040MF (dakikada 7 A1), LP-2060MF (dakikada 9 A1) basım hızları ile sınıfının en hızlısı. Saniyede 240 mm tarama hızı (tam renkli) ve görevleri paralel olarak yürütme becerisi iş akışını hızlandırıyor. Her iki model de bulunan ve kullanıcı tarafından değiştirilebilen kartuş özelliği, projelerin aksamadan sonlandırılmasını sağlıyor.

OKITeriostarYeni özellikler OKI Teriostar’ın yeni yazıcılarını kolay ve sezgisel olarak kullanılabilir hale getiriyor. Örneğin, ön kısımdaki tüm kontroller 21.6 cm’lik net renkli dokunmatik ekranlı panel ile yönetiliyor. İyileştirilen kullanıcı ara yüzleri ile de sıklıkla kullanılan menülere hızlı erişim sağlanıyor. Yeni Baskı Veri Dönüştürücü ile lekeler, eğiklikler tarama verileri veya dosya dönüştürme verilerinde rastlanan türden hatalar gibi oluşması muhtemel tipik sorunları düzelten olağanüstü baskı kalitesi sağlanıyor. OKI Europe Ltd Geniş Formatlı Baskı Makineleri Pazarlama Genel Müdürü Frank Jaenschke, yeni Teriostar yazıcılar için şunları söyledi:

Hızlı, verimli, sezgisel

“Yeni OKI Teriostar LP-1040MF ve LP-2060MF’lerde gerçekte kullanıcı tarafından değiştirilebilen bir kartuş olan foto iletken tambur gibi Teriostar’ın en iyi özelliklerini bulundurduk. Bu, ağırlıklı olarak baskı kusurlarının bulunduğu durumlarda rol oynayan kısım olduğundan, örneğin bir mühendis veya yedek parça beklemenin getirdiği zaman ve masraflardan ciddi tasarruf sağlayabiliyor. OKI Teriostar plan kopya baskı makineleri ailesine, bir dizi yeni özellik ekleyerek bu modelleri güncelledik ve hızlı, verimli, sezgisel çok fonksiyonlu cihazlar geliştirdik.”.

Her iki modelde de, Enhanced Teriostation 2 entegre yazılım standart olarak sunuluyor. Bu özellik ile makineye eksiksiz ağ erişimi sağlanarak kullanıcıların TIFF, PDF ve daha birçok yaygın dosya formatını kullanarak ağ üzerinde herhangi bir yerden yazıcıya birden fazla dosyanın yer aldığı işler göndermesine imkan veriliyor.

Yeni güvenlik özellikleri arasında,  akıllı kart ile kimlik doğrulama da bulunuyor. Bu özellik izinsiz kullanımı, hassas çizimlerin açıkta bırakılması riskini, israfı ortadan kaldırıyor ve günlük işlerin kontrolü sağlanıyor. Yeni modeller, aynı zamanda yazıcının satılması veya kiralanması ya da sahibine geri verilmesi halinde sabit sürücü (HDD) üzerindeki verilerin tamamen silinmesine de imkân veriyor.

#OKI #OKITeriostar #GenişFormat #Yazıcı #FrankJaenschke

İnceleyin

ALON BAR-SHANY: “HP, Dijital Baskıda Yeni Bir Çağ Başlatıyor”

Hızlı büyüme fırsatları sunmak için tasarlanan yeni beşinci ve altıncı nesil HP Indigo dijital baskı ...