Anasayfa / AKTÜEL / Geri Sayım Başladı 365 Gün…

Geri Sayım Başladı 365 Gün…

Her edisyonunda farklı bir tema ile sahne alan drupa 2020, basım endüstrisine yön verecek yeniliklere sahne oluyor. Aynı zamanda trendleri de belirleyen fuar sadece sergi değil, konferans özel temalı bölümler ile de gelecek dört yılın planını oluşturması ile biliniyor.

Almanya Düsseldorf’taki Messe Düsseldorf alanında gerçekleşen drupa 2020’de 16 – 26 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. 50 farklı ülkeden gelen bin 800’den fazla katılımcısı ile drupa Fuarı global basım endüstrisi için bir numaralı ve en etkin fuar olduğunu kanıtladığını hepimiz biliyoruz. Katılımcıların en fazla olduğu ülkeler Almanya, İtalya, Japonya, Çin, İngiltere ve Hollanda. Her drupa’da katılımcı olarak yer alan Türk firmalarından ise Alpkim, Anıl Kâğıt ve Ambalaj, Feza Cilt Bezi, Bak Gravür, Demirağ Kâğıt, Doruk Kâğıt, Frimpeks, Kipaş Kâğıt, Koenig Bauer Duran, Larton Ambalaj, Matkim, Mopak, Remak, Reymak, Tanmak ve Ultra olarak bugüne kadar açıklanan listeyi oluşturuyor. MATBAA&TEKNİK ise son altı drupa’da olduğu gibi 2020 drupa’sından Medya Partneri olarak Türk matbaacılarına bilgi aktaracak. Bununla birlikte drupa 2020’i ziyaret edenler için de Digitur beraber hazırladığımız bir programımız var. Erken Rezervasyon için tıklayınız.

2020 edisyonunda katılımcıların %33’ü yeni katılımcı olarak yer alaca Fuar ayrıca en üst seviyede uluslararası konuşmacıların yer alacağı bir destek programı da sunacak. drupa cube, drupa dna, touchpoint packaging ve touchpoint 3D fab+print ziyaretçiler için doyurucu içerikler vadediyor..

drupa geri sayım saati çalışıyor. Burada takip edebilirsiniz.

 

#drupa2020 #drupa #messeDuesseldorf #Matbaa #baskı #drupacube #PrintOnDemand

İnceleyin

Lidya Grup, FESPA Eurasia 2021’de son teknoloji dijital baskı makinelerini sergiliyor

Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, 2 – 5 Aralık 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar ...