Anasayfa / Dijital sonlandırma / GFK Dijital, İlk Kez Sign İstanbul Fuarına Katıldı

GFK Dijital, İlk Kez Sign İstanbul Fuarına Katıldı

30 yılı aşkın sektör tecrübesiyle profesyonel baskı merkezleri için güvenilir iş ortağı olan GFK Dijital, geniş ürün yelpazesi ile Sign İstanbul fuarına katılarak distribütörlüğünü yürüttüğü markaların ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

GFK Dijital, profesyonel baskı hizmeti veren firmalara yönelik üretilmiş, yüksek kapasiteli ve dayanıklı baskılama cihazlarının, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunuyor. Bu anlamda dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yürüten GFK Dijital, ürün yelpazesini devamlı olarak yeni marka ve ürün gruplarıyla genişletiyor. Dijital alanındaki artan talebe en doğru ve en hızlı cevabı, GFK Dijital veriyor.

Sign İstanbul fuarına ilk kez katılım sağlayan GFK Dijital, piyasaya sunduğu yeni ürünlerini fuarda sergileyerek ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sign İstanbul fuarında bir araya geldiğimiz GFK Dijital Baskı Çözümleri Genel Müdürü Bülent Uygur, fuarda sergiledikleri ürünler hakkında şu bilgileri paylaştı: “Geçen yıllardan satış ve servisini verdiğimiz ROWE, RIGOLI, POLYPRINT, SUNJET markalarımıza ek olarak bu yıl IECHO, iMARK, SUNJET EcoS ile yeni Sunjet UV1610 ile UV7110 ürünlerimizi ziyaterçilerin beğenilerine sunduk. Bu yıl; IECHO BK3 dijital kesici serisi, iMARK dijital Cut Sheet kesici, Sunjet UV1610 ve UV7110 Flatbed yazıcılar ile Sunjet Eco Solvent 180S modellerinin sektörün hizmetine sunduk. Ürün gamımızın genişliği ve işlevselliği ile reklam ve tabela sektörünün dijital baskı ve kesim ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Bunun en büyük avantajı ise, teknik servisimiz ile makinelerin koordinasyonunun kolaylığıdır.”

IECHO Türkiye distribütörü: GFK Dijital

“Dijital kesici sektörünün önde gelen markalarında IECHO firması ile bu yıl içinde distribütörlük anlaşması imzaladık ve fuarda ürün tanıtımını gerçekleştirdik. IECHO, BK ve BK3 serisi ürünleri 2 veya 3 kesici kafa olarak satışını gerçekleştiriyoruz. 130x110cm’den 170x250cm’ye kadar kesim ebatlarına sahip olan makinede, farklı amaçlar için 8 adet bıçak üniteleri bulunuyor(v-cut, elektronik titreşimli vb.). Diğer kesici ürünümüz olan iMark ise, daha küçük baskılar için kullanılıyor. Makinenin üzerinde bulunan doküman besleme ünitesi ile çoklu kesim yapılabiliyor. 70cm’ye kadar uzunlukta ve 33cm genişliğinde baskıların kesimini gerçekleştirmek üzere makinenin satışını yürütüyoruz.”

TOSHIBA CE4 baskı kafasına sahip iki yeni model

“Sunjet ürünümüzün TOSHIBA CE4 baskı kafasına sahip iki yeni modelini de Sign İstanbul’da lanse ettik. Diğer modellerden farklı olarak üzerinde standart olarak bulunan vakum sistemi sayesinde, tabaka baskıların yapılmasını ve renk kalitesinin durağan olması sağlanıyor. TOSHIBA CE4 baskı kafaları ile endüstriyel hacim ve çok adetli baskı imkânı da sunuluyor. 71x100cm‘den 320x130cm’ye kadar değişen baskı alanları ile haricen 16 baskı kafasına kadar genişletilebilen renk çeşitliliği ile ürünümüz, oldukça iddialı. Sunjet ürünümüzün diğer bir çeşidi, 180cm‘den 320cm‘ye kadar değişik ölçüleri ile fuarda lanse edilen EcoS180 eco solvent rulo baskı makinesidir. Üzerinde bulunan 2 adet Epson DX5 baskı kafası ile müşterilerimizin hızlı ve kaliteli baskılar elde etmelerini sağlıyor.”

2017 yılında yeni ürün anlaşmalarını ve eğitim süreçleri ile geçiren GFK Dijital, 2018 yılında gerçekleşecek olan satış ve projelerin araştırma ve planlamalarını tamamladı.

GFK Dijital, FESPA Eurasia’da

Bülent Uygur, son olarak: “GFK Dijital Baskı Çözümleri olarak Aralık ayında gerçekleşecek olan FESPA Eurasia fuarında olacağız. 2018 yılında katıldığımız mevcut fuarlar haricinde bölgesel tanıtım organizasyonları düzenleyerek Ankara, Antalya,  Adana, Bursa gibi bölgelerdeki son kullanıcılara yerinde ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

#GFK, #dijital, #fespa, #eurasia

İnceleyin

Epson’un En Küçüğü: A3+

Tüm fotoğraf meraklılarına birçok farklı çözüm sunan Epson, fotoğraf yazıcılarına yeni bir model daha ekledi. ...