Anasayfa / AKTÜEL / Global Inkjet Systems ve SAKATA INX Group Inkjet Projelerinde Küresel İşbirliği Yapacak

Global Inkjet Systems ve SAKATA INX Group Inkjet Projelerinde Küresel İşbirliği Yapacak

Global Inkjet Systems (GIS) ve SAKATA INX Group (SAKATA INX CORP., INX International Ink Co., INX Digital EMEA) dünya çapında endüstriyel inkjet projelerinde işbirliği yapma planlarını açıkladı.

GIS ve SAKATA INX, SAKATA INX’in mürekkep uzmanlığından ve büyük son kullanıcılara ve büyük OEM’lere erişimden ve GIS’in endüstriyel inkjet uygulamalar için eksiksiz iş akışı çözümleri sağlamadaki uzmanlığından yararlanarak belirli projelerde birlikte çalışacaklarını açıkladılar.

Yapılan basın açıklamasında “GIS ve SAKATA INX, büyük stratejik projelerin ilk aşamalarında birlikte çalışmanın müşteri için faydalı olacağına inanmaktadır. Her iki şirket de baskı kafası üreticileriyle yakın bağlantılara sahiptir ve baskı kafası ve mürekkep seçimi, geliştirme aşamasında özellikle ambalaj gibi çok zorlu baskı gereksinimleri ve düzenleme koşullarına sahip uygulamalar için kritik faktörlerdir.”

GIS, İş Geliştirme Direktörü Debbie Thorp, “Herhangi bir yeni projenin başlangıcında, uygulama ve baskı altı malzeme için uygun bir mürekkep tespit edilip edilmediğini tartışıyoruz. Bu genellikle sonradan düşünülür ve bir projenin başarısı için çok önemlidir. Bu nedenle, SAKATA INX geçen yıl bazı kilit projeler üzerinde daha entegre bir işbirliğini görüşmek üzere GIS’e yaklaştığında hemfikir olduk. Birlikte karmaşık ve zorlu projelere çözüm bulmak için güçlü bir teklif sunabilir böylelikle şirketlerin analogdan dijital baskıya geçişine yardımcı oluruz”, diyor.

SAKATA INX, Dijital ve Özel Ürünler Bölümü Genel Müdürü Hiroshi Morita ise şunları söyledi: “SAKATA INX, bir dijital baskı makinesi ve baskı altı malzeme kullanan müşterilerine daha da geniş ve çok çeşitli uygulamalar için doğru dijital mürekkepler, danışmanlık ve servis konularında yardımcı olacak şekilde konumlandırılmıştır. Endüstriyel dijital baskı için eksiksiz iş akışı çözümleri sunmak üzere GIS’i kilit ortak olarak seçtik. GIS ve SAKATA INX, çeşitli sektörlerde işbirliği yapma ve potansiyel müşterilerle projeler yürütme fırsatlarını görüyor. ”

 

 

#SAKATAINX #GIS #inkjet #endüstriyel #dijital

İnceleyin

KOBİ’lerin her 10 bin TL’lik CRM yatırımı 87 bin TL olarak dönüyor

KOBİ’ler dijital dönüşümle karını artırıyor… KOBİ’ler satıştan muhasebeye, üretimden satın almaya çağı dijital dönüşümle yakalamaya ...