Anasayfa / OLDEST POSTS / HD Holding’in tercihi Epson oldu

HD Holding’in tercihi Epson oldu

HD Holding bünyesinde yer alan restoran zincirlerinde; baskı, tarama ve fotokopi çözümleri için Epson yazıcılar kullanılmaya başlandı

HD İskender, HD Döner, PİDEM, PİDEKO ve CIZGARA markalarıyla Türkiye genelinde giderek büyüyerek hizmet ağlarını genişletmekten mutluluk duyduklarını belirten HD Holding BT Operasyon Saha Hizmetleri Yöneticisi Korhan Korateş ve BT Hizmet Yönetimi Uzmanı Uğur Erol “Keyifle ağırladığımız misafirlerimiz için mekanlarımız birer restoran.  Ancak bir de işin iç akışı var ki bu da mekanlarımızın bizim için aynı anda ofis olduğu anlamına geliyor. Tüm restoranlarımızda gün içerisindeki akışta baskı, fotokopi, tarama gibi ihtiyaçlarımız oluyor. Biz de baskı kalitesi, maliyet avantajı ve toplam sahip olma bedelindeki kazanımlar gibi çok önemli artılar sebebiyle Epson markasını tercih ettik. Toplam sahip olma maliyetinde Epson’un sağladığı avantajın altını özellikle çizmek isterim. Söz konusu teknoloji olduğunda, tercih ettiğiniz marka kadar yanınızda olan çözüm ortağınız da önem arz ediyor. Bu noktada süreçteki tüm çalışmaları için Elektroser yetkililerine teşekkür etmek isterim. Şu anda HD İskender, HD Döner, CIZGARA’nın 97 farklı lokasyondaki restoranlarına Epson WF-M5690DWF modeli kurulmuş durumda. PİDEM ve PİDEKO markalı mekanlarımız için de Elektroser ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Uzun süredir iş ortağı oldukları Epson markasının gücüne ve ürün kalitesine en üst düzeyde inandıklarını belirten Elektroser İstanbul Satış Müdürü Rohat Doğan; “Epson teknoloji üreten bir kurum. Tüm modellerinde kullanıcının sağlayacağı avantajları düşünüyorlar. HD Holding bünyesindeki üç farklı markayla başladığımız bu yolculuğun devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

#HD, #Elektroser, #Epson

İnceleyin

“Bir sayfa basın, bir tane ağaç dikelim” Xerox, işletmelerin sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşabilmeleri için PrintReleaf ile ortak oldu.

Teknoloji devi Xerox’un yönetilen baskı hizmetleri (MPS) müşterileri, markanın PrintReleaf ile yeni ortaklığı aracılığıyla küresel ...