Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Her Adımda Azim ve Güven Var

Her Adımda Azim ve Güven Var

12m²’lik bir alanda bir fotokopi makinesi ile başlayan hikâye şu anda 7 şube ve 165 kişilik ekiple devam ediyor. 1983’de kurulan Cemil Baskı Çözümleri 35 yıldır baskı sektörüne kattığı yeniliklerle sektörün öncü kuruluşu olmaya devam ediyor.

Kısaca öz geçmişinizden bahseder misiniz? Şirketinizin yapısı ve kuruluş amacınız hakkında bilgilendirir misiniz? Yeriniz ve yapılanmanız hakkında neler söyleyeceksiniz?

Cem Görünmez. 1977 İSTANBUL doğumluyum, evliyim ve bir kızım var.

20 yıldır dijital baskı sektöründe çalışmaktayım. Şuan 1 merkez 6 şube ve 160 çalışan ile hizmet vermekteyiz.

Cemil baskı çözümleri olarak 35 yıldır yapmış olduğumuz gibi müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta tabii. Her geçen zaman pazarlama trendlerini Teknolojiyi ve müşteri beklentilerini değiştirmekte olup firma olarak da bunları takip etmek durumundayız yani artık en iyi makinaları ve teknolojiyi takip etmek yetmiyor süreci en iyi şekilde müşteriye anlatmak ve müşteriler ile beraber hareket etmek gerekiyor.

Baskı merkezi arayanlar öncelikle kurumsal bir yapı arıyor bununla beraber tecrübe iş bilgisi, bütün işlerini tek organizmada çözülecek ve çok rahat iletişim kurabileceği muhataplar arıyor, maalesef günümüzün en büyük sıkıntısı iletişimsizlik. Bu nedenle de iletişimi yapısı güçlü olan firmaları tercih etmek istiyorlar, artık mesele sadece baskıyı yap ver değil müşteriye her konuda dokunabilecek, kendisi ve firması ile ilgili yapılabilecek gelişmeleri müşteri ile beraber geliştirmek istedikleri için daha özel ilgi arıyorlar.

Tabi hız ve kaliteyi söylemiyorum onları zaten bütün baskı merkezleri en iyi şekilde yapmak zorundalar, fiyat konusunda zamanla emin olun ikinci plana düşüyor buna rağmen rekabet ve müşterilerin acımasız olması yeni müşterilerden ziyade mevcut müşterileri korumanın daha da önemini artırıyor.

#Fotokobi, #Cemil, #CemGorunmez

İnceleyin

Şimdi 44 gram Kâğıda da Dijital Baskı Yapabilirsiniz

Daha az kâğıt ağırlığı, daha ağır kâğıtlara göre daha düşük edinim maliyetleri demektir ve bu ...