Anasayfa / OLDEST POSTS / HP, entegre MFP İle geniş formatlı yazıcıyı yeniden İcat etti

HP, entegre MFP İle geniş formatlı yazıcıyı yeniden İcat etti

hpGenişletilmiş ürün portföyü, mimarlık,mühendislik ve inşaat sektörü profesyonellerinin ofislerini şantiye sahasına taşıyor. Kaliteli baskı, kopyalama ve tarama imkânı sunan yeni geniş formatlı yazıcı çözümlerinin arasında, pazardaki en kompakt ve en ekonomik yazıcı da yer alıyor.

HP, HP DesignJet T830 Multifunction Yazıcı (MFP) ve HP DesignJet T730 Yazıcı’nın da aralarında bulunduğu beş yeni HP DesignJet teknik yazıcıyı 30 Kasım’dan itibaren piyasaya sürmüş durumda. Mimar, mühendis ve inşaat (AEC) profesyonellerinin baskı, tarama ve kopyalama alışkanlıklarını kökten değiştiren yeni geniş formatlı yazıcılar,zorlu şartlara dayanıklı özel tasarımlarıyla hem ofis ortamlarında hem de şantiye sahalarında iş süreçlerini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor. Yeni ürünlerle ilgili açıklama yapan HP Başkan Yardımcısı ve Geniş Formatlı Yazıcılar Birimi Genel Müdürü Xavier Garcia, “AEC profesyonelleri ve tasarımcılar, hareket halindeyken bile, baskısı alınmış planlar ve çizimler üzerinde değişiklik yapabiliyorlar. HP’nin yenilikçi geniş formatlı yazıcıları ve MFP yazıcıları, yeni nesil özellikleri ve mobil baskı kabiliyetleriyle AEC sektörlerinde çalışan profesyonellerin her türlü baskı ihtiyacını karşılıyor. Her an, her yerden baskı imkânı sunan yeni yazıcılar, ekipler arasındaki uyumu ve işbirliğini de büyük ölçüde artırıyor” dedi. Yeni mobil baskı kabiliyetleri ekipler arası işbirliğini artırıyor Yeni HP All-in-One (AiO) Printer Remote, HP’nin web destekli yazıcılarında ve MFP yazıcıların kullanılabilen ücretsiz bir mobil uygulamadır. Her an, her yede baskı almayı ve tarama yapmayı kolaylaştıran uygulama,Apple® ve Android™ cihazlarla uyumludur. Kablosuz internet aracılığıyla yazıcı tespiti, Wi-Fi Direct, NFC ve ePrint özellikli yazıcılarda e-mail ile baskı gibi yerleşik mobil baskı özellikleri, tıpkı ofisteki gibi, arazideyken de rahatlıkla baskı almayı kolaylaştırır. HP AiO Printer Remote uygulaması ise mobil tarama ve paylaşma süreçlerinde büyük kolaylık sağlar ve Dropbox, Box ve Google Drive gibi online depolama alanlarına doğrudan bağlanabilir.

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...