Anasayfa / Baskı yönetimi / HP, GIS Mapping için Geniş Format Yazıcılarını Piyasaya Sürüyor

HP, GIS Mapping için Geniş Format Yazıcılarını Piyasaya Sürüyor

GIS (Coğrafi Bilgi Sistemi) Haritalama yapan işletmeler ve devletler için HP DesignJet T1700 yazıcılarına HP Secure Boot ve Whitelisting ekleniyor.

HP Inc., güçlü işleme özelliği ve yeni güvenlik seviyesi ile yüksek hassasiyetli belgeler ve haritalar üretmek amacıyla, CAD ve Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS) çalışma grupları için yeni nesil 44 inç çözümler olan HP DesignJet T1700 yazıcıları piyasaya sürüyor.

HP DesignJet T1700’e eklenen yeni özellikler, onun günümüzde var olan en güvenli geniş format çalışma grubu yazıcı olmasını sağlıyor1. Daha fazla güvenlik, işletmelerin CAD ve GIS uygulamalarının baskılarını yaparken yazıcıları ve verileri, petrol, su, gaz ve elektrik gibi endüstrilerin yanı sıra alt yapı oluştururken, kentsel planlama yaparken izinsiz veya kötü amaçlı erişime karşı korumasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış.

HP Inc., HP Large Format Tasarım Baskısı Genel Müdürü ve Küresel Başkanı Guayente Sanmartin, bağlantılı cihazların ve sayısı giderek artan açık ofis alanlarının yaygınlaşması nedeniyle güvenliğin günümüzde en önemli endişe konusu olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Bununla birlikte veri ihlalleri de alarm verici bir hızda artıyor. 2017 yılının ilk yarısında, dünya genelindeki ihlal seviyesi endeksi %160’ın üzerindeydi2. HP DesignJet T1700 Printer Serisinde, kurumsal ağ yazıcılarını, belgelerini ve verilerini korumak amacıyla tasarlanmış benzersiz gelişmiş güvenlik teknolojileri bulunuyor.”

Yazıcılarda mevcut olan özellikler arasında yazıcıda bulunan ve cihazdan çıkartılması durumunda bile sadece yazıcı tarafından okunabilmesini sağlayan yeni kendinden şifreleme için sabit sürücü bulunuyor. HP Secure Boot ilave cihaz güvenliği için BIOS koruması sağlarken, Whitelisting3 cihaza sadece onaylanmış aygıt yazılımının kurulumunun yapılmasına ve bunun çalıştırılmasına imkân sağlıyor.

Çalışma grupları güçlü bir işlemci ile kesintisi baskı yapıyor

GIS dosyalarının karmaşıklığı ve içerdiği verilerin artması ile birlikte boyutu da sürekli artıyor. Yeni 44 inç HP DesignJet T1700, bu bilginin kesintisiz şekilde işlenmesi ve GIS uygulayıcılarının baskı deneyimini iyileştirmek için 500 GB hard disk kullanarak yeni, güçlü bir işleme yapısı sunuyor.

Adobe PDF Print Engine4 bulunan ilk çalışma grubu geniş format yazıcı olarak, çok ağır dosyaları daha verimli şekilde işleyebiliyor. Sonuç olarak, PC’ler çalışmaya devam etmek için neredeyse anında serbest bırakılabiliyor.

HP DesignJet T1700 aynı zamanda daha hassas haritalar ve çevirimler için daha iyi renk kalitesi ve hassasiyet de sunuyor, GIS çalışma gruplarının daha iyi karalar vermesine imkân sağlıyor.

Ayarlanmış renk profilli, altı adet HP Bright Office Ink’ten oluşan yeni bir takım ve Yüksek Çözünürlüklü Baskı Kafası koyu renkler ve hassas görüntü kalitesi sunmanın yanı sıra, gri ve yumuşak tonlarda daha hassas renkler ortaya koyuyor.

Buna ilave olarak, bu seride yer alan HP Click baskı yazılımı, proje setlerinin ve PDF belgelerinin kolayca basılması için amacıyla ekipteki herhangi biri tarafından kullanılabiliyor.

Dipnotlar:

  1. Mevcut çalışma grubu geniş format yazıcıların CAD ve GIS için dahili analizlerine dayanmaktadır. Çalışma grubu yazıcıları, 3 A1/D-boyutlu sayfa-dakika altındaki baskı hızlarında ve 10,000 USD altındaki fiyatlarda çalışan renkli yazıcılardır.
  2. 2017 İhlal Seviyesi Endeksi H1 Raporu, Gemalto.
  3. Whitelisting özelliği 2018 yılının yarısında sunulacak
  4. HP DesignJet T1700 PostScript® modellerinin veya opsiyonel HP DesignJet PostScript/PDF Upgrade Kitinin satın alınması gereklidir. Adobe PDF Print Engine (APPE) Adobe’nin yüksek hızlı, sadık baskı platformudur. Versiyon 4, yeni performans verimlilikleri ve çığır açan çevirme özelikleri ile APPE’nin baskı üretiminde ön planda olmasını sağlıyor. APPE 4 yazıcıların iş akış verimliliğini arttırmasına ve yeniliklerin inkjet baskı teknolojisindeki kar potansiyelinden faydalanmasına imkân sağlıyor.

Daha faza bilgi edinmek için: http://www.adobe.com/products/pdfprintengine adresini ziyaret edin.

#HP, #GIS, #Format

İnceleyin

İnkjet Tekstil Baskı – Dijital Tekstilin Yükselişi

FESPA’nın 2018 Baskı Araştırması’na göre tekstil baskı uygulamaları, bu alandaki işletmelere anlamlı bir büyüme potansiyeli ...