Anasayfa / AMBALAJ / HP printing-expo-online Sanal Fuarında

HP printing-expo-online Sanal Fuarında

Printing Expo Virtual Exhibition basın sponsoru olan MATBAA&TEKNİK sizi kısa detayını aşağıda okuyabileceğiniz günümüzün en popüler esnek ambalaj türü olan Pouch (ayakta durabilen esnek filmik torbalar) üretiminin dijital üretim gösterisine davet ediyor.

Lütfen dilediğiniz anda izlemek için (Printing Expo Virtual Exhibition yıl boyunca 7/24 açık bir fuardır) ön kayıt yapınız.

HP, 30 Kasım 2020’de başlayan yeni Printing Expo sanal sergi platformunun bir parçası olarak, dijital Pouch üretim yeteneklerini Digital Pouch Factory standı aracılığıyla gösterecek.

 

Baskı Fuarı ziyaretçileri, HP Indigo 20000 dijital baskı makinesinin en yeni sürümü olan HP Indigo 25K dijital baskı makinesinin dönüştürme ve pouch üretim teknolojilerini Digital Pouch Factory’de izleyecekler

 

Gösterilen ilk Pouch fabrikası yapılandırmasında, termal laminasyon vurgulanıyor ve HP Indigo 25K dijital baskı, Karlville Pack Ready Laminatör ile birlikte gösteriliyor. Solventsiz üretim, bu yılın başlarında piyasaya sürülen ve özellikle talep üzerine esnek ambalaj üretimi için tasarlanmış bir Nordmeccanica Super Simplex e800 solventsiz laminasyon sistemi kullanılarak gösteriliyor. Bir Karlville KS-DSUP-400 pouch yapma makinesi, esnek ambalaj malzemelerinin yanı sıra etiket stoğunun kesilmesi için bir Karlville Slit HS Kompakt örnekleme ile Digital Pouch Factory konseptinin uçtan uca doğasını vurgulayacak.

 

Ziyaretçiler cihazların fotogerçekçi üç boyutlu görüntülerini görebilirken, videolar ve indirilebilir broşürler bilgi edinmeye değer katmak için ilave linkler ve içerik sağlanacak. Her süreçte ihtiyaç duyulan sarf malzemeleri ve tedarik zinciri ortakları hakkında daha fazla bilgi de edinebilecek olan katılımcılar, Digital Pouch Factory turları, dijital pouch üretiminin sanal tanıtımları için rezervasyon yapabilir ve dijital olarak esnek ambalaj üretmeye olan ilgilerini tartışmak için HP yöneticileriyle toplantılar düzenleyebilir.

 

Makinelere ek olarak, Digital Pouch Factory alanına gelen ziyaretçiler, HP’nin baskı üretim, tasarım, dijital ön uç ve iş gönderme araçlarının sunulacağı sanal bir baskı öncesi departmanına erişebilecekler.

 

 

#hp #ambalaj #baskı #fuar #printingexpovirtualexhibition

İnceleyin

UĞUR ETİKET Dijitalde “LinoSistem” İşbirliğiyle DURST Tau RSC-E’ye Karar Verdi

Uğur Etiket, kalite, hız, renk, üretim, ve ekonomi yönlerinden uzun soluklu ve detaylı değerlendirmeler sonucu ...