Anasayfa / AKTÜEL / Hunkeler Innovationdays 2022’ye Ertelendi

Hunkeler Innovationdays 2022’ye Ertelendi

Yüksek hacimli dijital baskı ve sonlandırmasına odaklanan bu önemli etkinlik için yeni tarih olarak 21 – 24 Şubat 2022 belirlendi.

22-25 Şubat 2021 için planlanan Hunkeler Innovationdays bir yıl öteye 21-24 Şubat 2022’ye ertelenecek. Bunun nedeni, koronavirüsün yayılması nedeniyle fuar etkinliklerinin ertelenmesidir. drupa fuarının Nisan 2021’e ertelenmesi, Lucerne’deki etkinliğin ertelenmesinin en önemli sebebi. Hunkeler’den konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle:

“Bu karar, çeşitli baskı ve sonlandırma üreticisi işortaklarıyla yakın işbirliği içinde alınmıştır.

Çok sayıda katılımcı lojistik ve iletişimsel faaliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan önce, ertelemenin duyurulması, etkilenen herkesin zamanında tepki vermesini, yeniden planlamasını ve Şubat 2022’deki etkinlik tarihine kendilerini hazırlamasını amaçlamaktadır.

Dünyanın dijital baskı üretim süreçlerinin lider şirketleri bir kez daha Lucerne / İsviçre Sergi Merkezi’nde toplanacak. Bu uluslararası öneme sahip etkinlik on dördüncü edisyonunda bir kez daha dijital baskı ve son işlemde birçok yenilik ve gelişmeyi temsil ediyor.

Hunkeler Innovationdays her zaman disiplinler arası bir kavramla ayırt edilmiştir. Nispeten küçük bir alanda, endüstrideki tüm ünlü üreticiler, yöneticiler, yönetim ve uzmanlarla tanışır. Bu da bu uluslararası endüstri toplantısını dünya çapında eşsiz kılıyor. Ziyaretçiler, pratikliği yüksek, çok yönlü senaryolar hakkında fikir sahibi olurlar.

Etkinliğe ilişkin www.innovationdays.com adresinden daha fazla bilgi edinebilir.”

 

 

 

#Hunkeler #Innovationdays #baskı #dijitalbaskı

İnceleyin

InPrint Milan 2020 İptal Edildi

Mack Brooks Exhibitions, 22 – 24 Kasım tarihleri arasında Fiera Milano’da yapılacak olan InPrint Milan ...