Anasayfa / Makaleler / İleti Büro ve Elektromak güçlerini birleştirdi

İleti Büro ve Elektromak güçlerini birleştirdi

8 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında faaliyet gösteren NOCAI Türkiye İthalatçısı İleti Büro Makinaları, büyüme ve katma değerli iş yapma hedefleri ile eş zamanlı olarak, Türkiye Toshiba Distribütörü Elektromak Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş.  ile ticari bir birliktelik oluşturdu

Elektromak Büro Makineleri Sanayi ve Tic. A.Ş.

1972 yılında Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Selim Pinhas tarafından İstanbul’da kurulmuştur.1974 yılında Japon Endüstri devi Toshiba ile yapılan distribütörlük sözleşmesi Elektomak’a çok fonksiyonlu cihazlar nezdinde dünya devi Toshiba markasının Türkiye tek yetkili distribütörü olma hak ve özelliğini kazandırmıştır. İçinde bulunduğumuz 2018 yılı itibarı ile 45 yılı aşkın bir süredir sürdürülen Toshiba distribütörlüğü Elektromak’a dünya çapında en kıdemli distribütör olma özelliği kazandırmıştır.

İleti Büro ve Elektromak arasında gerçekleştirilen bu birliktelik doğrulusunda Elektromak, NOCAI, DESTRA markalı UV Led Baskı Sistemleri, T-Shirt baskı, Sonlandırma Üniteleri, Eco-Solvent baskı cihazlarının Türkiye Ana Satış Dağıtıcısı oldu. Türkiye çapında satış ve servis hizmeti sağlayan bir ekibin var olan ve gelişmekte olan potansiyeli bu işbirliğinin ilk amacı olarak hedefleniyor. Elektromak Büro Makineleri San. Ve Tic. A.Ş. sektörel bazda bayilik sistemini temel alan bir kuruluştur. Bu anlayışın doğal sonucu olarak bugün Elektromak organizasyonu içinde yer alan toplam 42 Bayi ile sürdürülmekte olan iş ortaklığı, Türkiye’nin en ücra köşeleri dâhil olmak üzere, her yerine satış ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Kalite ve güven bir arada

Elektromak, sahip olduğu münhasırlık ve sadakat felsefesi paralelinde yurt içi örgütlenme yapısında aynı anlayışı takip ederek bayi ağını salt Toshiba markası odaklı eksen üzerinde oluşturmuştur. Bu noktada Elektromak başta üretici firma olan Toshiba, devamında çalışanları, bayileri ve son kullanıcıları olmak üzere tüm paydaşları ile sürdürülen ilişkilerden kazanç ve fayda sağlamalarını vazgeçilmez bir ilke olarak benimsemiştir. Bu anlayışın doğal sonucu olarak bugün Elektromak organizasyonu içinde yer alan pek çok bayi ile sürdürülen iş ortaklıklarının uzun, verimli ve istikrarlı olarak devam ettirilmesinin baş organizatörü olmuştur.

İleti Büro ve Elektromak nezdinde, sektörde özellikle ürünlerinin kaliteli ve güvenilir olması, Türkiye pazarında gösterdikleri başarı ve pazarı iyi tanımaları sebebiyle her iki tarafın da birbirine katabilecekleri değerler açısından sahada her zaman danışman kimlikleri ile öncü rol oynayacaklardır. Birlikteliğin her iki firma arasındaki iş birliğinin sağlanması konusunda çok kritik bir önem taşıyacak uzun ve başarılı bir ortaklık olması öngörülüyor.

İnceleyin

Xerox, 12nci Küresel Vatandaşlık Raporu’nu Yayınladı

Xerox, 12nci Küresel Vatandaşlık Raporu’nu Yayınladı Xerox, bu sene onikincisini yayınladığı 2017 yılı Küresel Vatandaşlık ...