Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / ImagePRESS C165 İLE Ofiste Hayat Daha Kolay

ImagePRESS C165 İLE Ofiste Hayat Daha Kolay

Canon, gelişmiş baskı teknolojilerine ihtiyaç duyan kurumlar için yazıcı ailesini genişletmeye devam ediyor. Canon; ödüllü imageRUNNER ADVANCE teknolojisi ile kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hayatı kolaylaştıran imagePRESS profesyonel araçlar paketinden en iyilerinin bir arada toplandığı yeni ürünü imagePRESS C165’i hizmete sundu. İşlevsel özellikleri sayesinde zamandan tasarruf sağlayan yeni ürün sahip olduğu üstün özellikleri ile de üretken kurumların tüm baskı ihtiyaçlarını karşılıyor.

Canon’un yeni yazıcısı imagePRESS C165; basit yazılımı, kullanıcı dostu arayüzü ile her türlü gündelik iş ihtiyacının profesyonel boyutlardaki baskısının alınmasına yardımcı oluyor. Kolay kullanımı sayesinde baskı deneyimi gerektirmeyen cihaz, ağır iş yükünü kullanıcıların üzerinden alıyor. Dakikalar içinde olağanüstü bir kalitede baskı alabilen imagePRESS C165, hızı sayesinde daha fazla üretkenliğe yer açıyor. Birbirinden farklı materyallere baskı almayı kolaylaştıran imagePRESS C165, şık katlama seçenekleri, kalın ve dokulu kağıt baskısı gibi seçenekleriyle baskı dünyasının ufkunu genişletiyor.

Tüm enerjinizi yalnızca üretmeye harcayacaksınız

Yeni ürünle birlikte, Canon’un yazıcı teknolojisi hakkında konuşan Canon Europe Profesyonel Baskı Çözümleri Müdürü Mark Lawn şunları söyledi: “Kurumların artık daha az kaynakla daha fazla şey yapmaları gerektiğini biliyoruz. Birçok firma zamana karşı yarışıyor ve kısıtlı kaynaklarla çalışıyor. Bu nedenle buradaki ihtiyacı çok net bir şekilde görüyor ve bu ihtiyaçtan yola çıkarak hayatı kolaylaştırmak istedik ve her şeyi dakikalar içinde hazır hale getiren bir yazıcı tasarladık. imagePRESS C165 ile basit taramadan baskıya kadar, yerel fırsatların tanıtımının yapıldığı dikkat çekici posterlerden kişiye özel etkinlik davetlerine kadar çok geniş bir yelpazede çıktı alabiliyor.”

Lawn Canon yazıcılarıyla ilgili sözlerine şöyle devam etti: “Hepimiz müşteriyiz, bu nedenle hepimizin ‘Bizi bir markaya bağlayan nedir?’ diye düşünmesi gerekiyor. İşte üretken ve yenilikçi fikirlerin baskısı tam da burada gerçek bir fark oluşturabilir. Baskının fiziksel nitelik taşıması duyguları uyandırır ve akıllıca kişiselleştirme yapıldığında tüketicileri harekete geçirebilir. İçinde bulunduğumuz dijital çağda baskı, bağlılığı tetikliyor bu sayede iş üzerindeki olumlu etkisini ve en önemli konu olan yatırım getirisini nasıl iyileştirdiğini görebiliyorsunuz. Bu yazıcıyı nasıl daima yüksek performanslı ve çalışır durumda tutacağınız konusunda endişelenmeye gerek yok çünkü; imageRUNNER ADVANCE serimizdeki her cihaz mevcut kuruluma ve belge iş akışına sorunsuz bir şekilde dahil edilebiliyor. Ayrıca bilgileri koruyan, aynı dahili güvenlik işlevleri sayesinde de çalışmalarını her daim güvenli ellerde oluyor. Sonuç olarak tüm işi imagePRESS C165 yaparken size sadece iyi fikir ve tasarımlara odaklanmak kalıyor.’’

 

#Canon #imagePressC165 #imagePress #imageRUNNERAdvance #printer #Ofisyazicilari

İnceleyin

Geniş formatın en küçük ve en uygun maliyetlisi: Epson SureColor T2100

Epson’un T serisi geniş format yazıcılar yelpazesinin en yeni üyesi SureColor T2100 tanıtıldı. Sınıfının en ...