Anasayfa / ETİKET / Imeks Grup, Quicklabel’in Türkiye satışını üstlendi

Imeks Grup, Quicklabel’in Türkiye satışını üstlendi

Imeks Grup Portföylerine yüksek çözünürlüklü renkli dijital etiket üretimi eklemek isteyen marka sahipleri, matbaalar ve daha küçük etiket üreticilerine farklı seçeneklerde çözümler sunmaya devam ediyor.

Imeks Grup ASTRONOVA bünyesinde yer alan Trojan Label inkjet dijital baskı sistemlerinden sonra yine aynı firmanın diğer markası QuickLabel’ın toner bazlı masaüstü dijital baskı makinelerinin Türkiye pazarındaki satışını da üstlendi.

Konuyla ilgili olarak Imeks Grup, Satış Pazarlama Müdürü Orkun Kayal; Böylelikle Imeks Grup olarak öncesinde olduğu gibi Türkiye Pazarındaki Etiket ve Ambalaj baskı firmalarına alışılagelmiş konvansiyonel  rulo’dan ruloya baskı (Rulo Ofset, Letterpress, flekso baskı,vs.) seçeneklerine ek olarak son teknoloji; Trojan inkjet Dijital / QuickLabel Toner Bazlı Dijital Baskı ve sonlandırmaya yönelik çözümler için yeni fırsatlar sunduklarını belirtiyor.

Eşsiz kompakt dizayn, uzun ömürlü üretim için sağlam konstrüksiyon, tutarlı kalite ile ilk etiketten son etikete kadar düşük maliyet ve en az fire ile rulo etiket baskısında uygun fiyatla üretim yapabilmeye imkan sağlayan QUICKLABEL ve TROJAN LABEL dijital baskı Makineleri Imeks Grup teknik servis ve yedek parça güvencesiyle artık Türkiye’de.

QL-300 Toner Bazlı Masaüstü Renkli Etiket Baskı Makinesi; Marka sahiplerinin canlı, benzersiz ve etkili bir markalaşma elde etmesini sağlayan, dünyanın ilk 5 renkli CMYK + Beyaz toner bazlı masaüstü etiket yazıcısıdır.

Maksimum dayanıklılığa sahip etiketler üreten QL-300, hem suya hem de UV’ye dayanıklı etiketler sunuyor.

Tek geçişte CMYK + Beyaz basabilme özelliğine sahip olan QL-300, etiket tasarımında yeni, şaşırtıcı imkânlar için kapılar açarak basılabilir malzeme çeşitliliğini şeffaf, renkli, metalik ve daha fazlasını içerecek şekilde genişletiyor.

Hem kısa hem de uzun vadede etiket baskısı için 6 ips (152 mm / s) baskı hızı ile, şeffaf, renkli, siyah, metalik gümüş, metalik altın kağıt ve sentetikler dahil olmak üzere çok yönlü baskı avantajı sağlıyor.

Sezgisel LCD kontrol panelimiz, web tabanlı yönetimimiz ve CQL Pro tasarım ve baskı yönetimi yazılımımız sayesinde olağanüstü kullanım kolaylığına imkân veriyor.

Dâhili otomatik kesici ve isteğe bağlı Etiket Sarıcı etiket israfını ortadan kaldırır ve baskı işi esnekliği sağlıyor.

Sağlam, masa üstü tasarımı herhangi bir etiket tasarımına ve baskı iş akışına kolayca uyar.

Teknik Özellikler;

  • Mürekkep Türü: Toner, (4 veya 5) ayrı CMYK veya W kartuş
  • Baskı Çözünürlüğü: 1200 x 1200 dpi
  • Baskı Hızı: 6 ips (152 mm / sn), 4 ips (102 mm / sn) veya 2.3 ips (58 mm / sn)
  • Baskı Alanı *: Genişlik: 0,83 ”(21,2 mm) – 4,95” (125,8 mm); Uzunluk: 0,33 ”(8,5 mm) – 51,8” (1317 mm)
  • * Yazdırma moduna bağlı
  • Medya Algılama: Aralık, Yansıtıcı (siyah işaretli), Sürekli
  • Bağlanabilirlik: Yüksek Hızlı USB 2.0; Gigabit Ethernet; Yerleşik web sunucusu
  • Yazılım: Microsoft Windows® 10, 8, 7; Windows Server® 2016, 2012, 2008, 64/32-bit PCL Sürücüsü
  • CQL Pro yazılımı (dahil) veya NiceLabel® yazılımı (isteğe bağlı)

Malzeme Kalınlığı: 0 mil (0,076 mm) – 9,8 mil (0,25 mm)

Rulo Boyutu: 8 ″ OD (203 mm), 3 ″ ID (76 mm) çekirdek

İnceleyin

Rotocontrol DT 340 – Hibrid Screen Çözümü Tanıtıldı

Yeni rotocontrol DT 340 Screen L350 hibrid çözümü Amsterdam’da yapılan LabelFest’te tanıtıldı. Kapsamlı bir modülerlik ...