Anasayfa / Baskı Malzemeleri / İnka Teknik, Jetrix’in Yeni Makinası Lxi8’i FESPA Eurasia Ziyaretçileri ile Buluşturuyor

İnka Teknik, Jetrix’in Yeni Makinası Lxi8’i FESPA Eurasia Ziyaretçileri ile Buluşturuyor

Alanında dünyanın önde gelen markaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten İnka Teknik, Jetrix’in yeni makinası LXi8 ile FESPA Eurasia ziyaretçilerini karşılayacak. Yeni çözüm sergilemenin verdiği heyecan ile FESPA Eurasia fuarına hazırlanan İnka Teknik, CNRExpo Fuar Merkezi’nde Hall 4 / C60 numaralı stantta misafirlerini ağırlayacak.

Genç, dinamik ve engin tecrübeler ile 2007 yılından bu yana baskı sektörüne hizmet veren İnka Teknik, müşterilerine kaliteli ekonomik ve doğa dostu çözümler sunmak için global çapta öncü firmalar ile iş birliği yapıyor. Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu kusursuz servis, yedek parça ve sarf malzeme temini hizmetini 7/24 ulaşılabilir kılan İnka Teknik, müşterilerine sunduğu ilişki odaklı çalışma prensipleri sayesinde, kökleri teknolojiye dayanan mükemmeliyetçi ve güven esaslı hizmet veriyor.

p8

FESPA Eurasia fuarına her yıl katılım sağlayan İnka Teknik, bu sefer de Jetrix’in yeni makinası olan Lxi8’i ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Alanında dünyanın önde gelen markaların Türkiye distribütörlüğünü yürüten İnka Teknik, dijital baskı makinelerinden yazılım çözümlerine, mevcut ürün yelpazesi ve yeni ürünü ile CNRExpo Fuar Merkezi’nde Hall 4 / C60 numaralı stantta geniş kadrosu ile ziyaretçilerin karşısına çıkacak.

Jetrix’in yeni makinası Lxi8

İnka Teknik’in FESPA Eurasia fuarında sergileyeceği Jetrix LXi8 LED UV,  kaliteli baskı sonuçlarıyla birlikte 175m2 / saat’e kadar yüksek üretim hızları sağlamak için özel olarak geliştirildi. 3.2*2m genişliğinde bir flatbed yazıcı olan LXi8, çarpıcı üstün hızının yanı sıra InkTec’in en yeni nesil LED-UV mürekkebi de dahil olmak üzere bir dizi yeni özelliğe sahip. Mümkün olan birçok adımı basitleştiren LXi8, en uygun ve otomatik hale getiren özel bir JETRIX GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) ile güçlendirildi.

Sofistike flatbed ve vakum sistemi

LXi8, geniş ve yüksek kalite gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış, sağlam ve sabit flatbede sahip. LXi8’in iki farklı vakum bölgesinin otomatik kontrolü, baskı sırasında malzemelerin tamamen düz olarak tutulmasını sağlıyor.

Son nesil Konica Minolta baskı kafaları

Baskı hızları önceki modellerin iki katı olan LXi8, yüksek çözünürlük ve değişken noktalama ile elde edilen fotogerçekçi baskıya sahip.

Verimli LED kür sistemi

20 bin saate kadar uzatılmış LED lamba ömrü (konvansiyonel lambalara kıyasla), düşük enerji tüketimi ile çevre dostu baskı (konvansiyonel lamba yazıcısı ile karşılaştırıldığında yaklaşık% 35 daha düşük) olan LXi8, malzeme deformasyonu gibi ısının etkisi ile oluşan riskleri ortadan kaldırılıyor.

Kullanışlı, otomatik ve güvenli fonksiyonlar

Kafa çarpmasına engel olan otomatik sistem ile LXi8, hızlı ve doğru medya yerleşimi için otomatik pin sistemine sahip.

Bazı nesneler algılandığında carriage’in yavaşça hareket etmesiyle kazaları önlemek için lazerli emniyet sensörü bulunan LXi8’de kafa hasarını engel olan otomatik kafa durdurma sistemi de mevcut.

Gelişmiş ve kullanıcı dostu GUI yazılımı, daha yüksek hızlarla daha yüksek kalitede baskılar elde etmek için tasarlandı.

İsteğe bağlı etkili anti-statik sistemi ile bazı malzemelerin yüzeyinde oluşan statik elektriği yok ederek, baskı kalitesinin bozulmamasını sağlayan bir sisteme sahip.

#Fespa, #inka, #teknik, #lxi8

İnceleyin

Dijital Tekstil Baskısında Renk Yönetimi

Her türlü baskı projesinin merkezinde mümkün olan en yüksek görüntü kalitesine ulaşma ve özellikle de ...