Anasayfa / Aktüel / Konica Minolta AccurioPress C2070 Serisi Fogra Sertifikası Aldı

Konica Minolta AccurioPress C2070 Serisi Fogra Sertifikası Aldı

AccurioPress C2070 serisine FograCert Onaylama Baskı Sistemi (VPS) Sertifikası ödülü…

Görüntü kalitesi ve tutarlılık konusunda çıtayı yükselten yüksek hızlı renkli dijital sistem AccurioPress C2070, Alman merkezli Fogra Araştırma Enstitüsü tarafından bir dizi teste tabi tutulduktan sonra ödüle layık görüldü.

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH Ürün Yöneticisi André Statkus ödüllerle ilgili olarak şunları söyledi: “Fogra sertifikası, AccurioPress C2070P sisteminde sahip olduğumuz olağanüstü özellikler ve verimlilik konusunda müşterilerimizden gelen geribildirimlerin bir yansıması oldu. Bu sertifika, Konica Minolta olarak üretkenlik, güvenilirlik ve baskı kalitemiz ile müşterilerimize daha fazla kalite güvencesi sunarak endüstri standartlarını en iyi biçimde karşıladığımızı gösteriyor.”

FOGRA böylece AccurioPress C2070 serisinin “Bu programın test konfigürasyonlarındaki tüm kriterleri yerine getirdiğini” onaylamış oldu. İsteğe bağlı EFI Fiery, CREO veya diğer Konica Minolta kontrol cihazları artık sertifikalı.

Konica Minolta AccurioPress C2070P’nin, bir dizi konfigürasyonda ve baskı ortamında birçok farklı özelliği test edildi. Bunlar, PDF/X uyumluluğu, altlık renginin sağlanması, parlaklık ve flüoresan, renk doğruluğu, yeknesaklık, kalıcılık ve ışık haslığıydı. Testler ayrıca solma, uzun ve kısa vadeli tekrarlanabilirlik, baskının sürtünme direnci, kolorimetrik ton değeri transferi, ton değeri çoğaltma sınırları, görüntü kaydı ve çözümleme gücü ve kenar boşluğu bilgilerini de değerlendirdi.

Konica Minolta AccurioPrint C2070P, mükemmel renk ve kayıt dengesi ile birlikte olağanüstü baskı kalitesi sunuyor. Geliştirilmiş kalın kâğıt desteği, 350 gsm’ye kadar kuşe ve tuale gibi çeşitli ortam türlerinin kullanılmasına olanak tanıyor. Buna ek olarak, boyutları 750 mm’ye kadar olan banner baskılar için yeni, yüksek kapasiteli çekmecesi, kitap kapakları ve üç katlı menüler gibi etkin banner baskılar sağlıyor. Zarfların yazdırma hızı, bizhub PRESS C1070’ten bu yana iki katına çıktı. Ayrıca iki sayfayı bir kerede taramayı önleyen algı kiti ile donatılan yeni renkli tek geçiş çift tarama özelliğine sahip tarayıcı 240 ipm’e kadar bir hızda çalışabiliyor.

#konica, #minolta, #accuriopress, #fograsertifika

İnceleyin

İnkjet Tekstil Baskı – Dijital Tekstilin Yükselişi

FESPA’nın 2018 Baskı Araştırması’na göre tekstil baskı uygulamaları, bu alandaki işletmelere anlamlı bir büyüme potansiyeli ...