Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Konica Minolta, AccurioPro Variable Data

Konica Minolta, AccurioPro Variable Data

Konica Minolta yüksek performanslı masaüstü uygulamalarında yenilikçi fikirleri ve birebir pazarlamayı yeni standartlarla sunan yepyeni bir profesyonel yazılım paketi olan AccurioPro Variable Data’yı piyasaya sürdü

Tüm Konica Minolta ve diğer dijital baskı makineleri tarafından tam olarak desteklenen hızlı, kişiselleştirilmiş çıktılar üreten Accurio Pro Variable Data, metin, resim, çok satırlı makale veya tam sayfa bilgileri birleştirme özelliğine sahip.

 

Eğri üzerine yazma, resim etrafında kaydırmalar, çok sayfalı kompozisyon, alt gölgeler ve saydamlık efektleri gibi birçok gelişmiş tasarım özelliğini destekleyen AccurioPro Variable Data için diğer VDP yazılım ürünlerinden farklı bir kodlama dili de gerekmiyor.

 

Konica Minolta Avrupa İş Çözümleri Avrupa Üretim Baskısı Ürün Müdürü André Statkus, ürün hakkında şunları söylüyor:

“AccurioPro Variable Data ile Konica Minolta tüm değişken veri yazılımı ürünlerinin fiyat/performans çıtasını artırdı. Birebir pazarlamayı kolaylaştıracak bir yazılım paketidir. Benzersiz bir performans ve esnekliğe sahiptir. Piyasadaki başka hiçbir yazılım paketi, basit ve menü odaklı bir kullanıcı arayüzü ile bu kadar fazla güç sağlayamaz. Yerleşik özellikler dizisi, kullanım kolaylığı, Adobe InDesign ile doğrudan entegrasyonu ve cazip fiyatı ile AccurioPro Variable Data, yeni standart haline gelecek.

Konica Minolta, AccurioPro Variable Data’yı iki sürümde sunuyor: Temel ve Premium.

Temel sürüm, sınırsız sayıda veritabanı kaydını işleyebilen uygun fiyatlı, sağlam bir araç. CopyFit, Rules ve Imposition modüllerini içeriyor ve PDF veya PDF/ VT formatında çok sayfalı değişken çıktılar üretebiliyor.

Premium sürüm, Temel sürümün tüm özelliklerini sağlayan profesyonel bir sürümdür. Aynı zamanda ana sayfa değiştirme, gömülü değişkenler, stil etiketleri ve ek VDP çıkış formatları için destek de sağlıyor.

 

 

 

 

 

#KonicaMinolta #AccurioPro #dijitalbaskı #VDP #yazılım #PDF #CopyFit #Rules #Imposition

İnceleyin

GMG, FOGRA MULTICOLOR FORUMUNDA Akıllı Araçlar ve Yeni Fırsatlar

İkinci Fogra Multicolor Forumu 2019 sonuçları açıklandı. Yedi çözüm sağlayıcıya renk yönetimi zorlukları verildi ve ...