Anasayfa / Baskı yönetimi / Konica Minolta’nın Yeni Baskı Denetleyicisi: IC-604
IC-604

Konica Minolta’nın Yeni Baskı Denetleyicisi: IC-604

Konica Minolta IC-604 ile dijital baskılar kalite kontrol altında.

Ürünlerinde hatasız üretimi ve yüksek renk kalitesini hedefleyen Konica Minolta bu ilkesini güçlendirmek için bugüne kadar birçok yeniliğe imza atmıştı. Otomatik yoğunluk ölçümü, otomatik yoğunluk dengesi, profilleme, otomatik renk denetimi, Fogra sertifikaysonu doğrulama, ağ destekli kalibrasyon, renk koruma sistemi bunlardan bazıları.

IC-604Ancak Konica Minolta işi daha da ileriye taşıyarak tüm bunları tek bir pakette toplayıp tamamını otokontrol haline getirdi. Ayrıca farklı bir kalite yönetimi biçimi olan ön-arka baskı hassasiyeti, kağıt pozalama ve kağıt profilleme gibi özellikleri de bu sistemin içerisine dahil ederek kullanıcıların yükünü hafifletti. Böylelikle üretim makinelerinde tam bir otomasyon sağlayan Konica Minolta birçok işlemi bir araya toplayarak, hatalı ve bozuk iş üretimini en aza indirerek maliyet optimizasyonu sağlamayı hedefliyor.

Konica Minolta’nın yeni uygulaması IQ-501

Konica Minolta profesyonel baskılama sistemlerinde yüksek kalite ve doğru renk yönetimine yönelik çıkardığı yeni uygulamaya IQ-501 adını verdi. IQ-501’in temel özellikleri arasında şunlar var;

-Otomatik yoğunluk dengesi,

-Otomatik yoğunluk kontrolü,

-Otomatik yoğunluk ayarlama,

-Gerçek zamanlı renk kontrolü,

-Gerçek zamanlı renk karşılaştırması,

-Gerçek zamanlı renk ayarı,

-Otomatik renk denetleme ve profil oluşturma,

-Gerçek zamanlı ön-arka baskı ayarı.

Ve tüm bunları kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan ürün kendisi optimize ediyor.

IC-604

Tüm cihazları destekliyor

Bunlara ek olarak Konica Minolta,  Color Care Production Server yazılımı ile de; ortamdaki tüm yazıcıların marka, model ve baskı teknolojisi fark etmeksizin (inkjet, lazer) tüm cihazları destekleyerek, eşdeğer görünümde renklerin üretimini sağlıyor.

Konica Minolta’nın yeni baskı denetleyicisi IC-604, piyasaya yeni çıkan ürün serisi ile birlikte sunuluyor. Beraberinde getirdiği birçok yenilikle birlikte; hızlı data işleme, doğru renk yönetimi, kullanıcı ara yüzü basitliği ekstra özellikleri arasında. Renk yönetimi ara yüzü olan Color Centro ve iş akışı istasyonu olarak hizmet veren Job Centro ise bu ürün ile birlikte ücretsiz sunuluyor ve kullanıcıya tam bir kolaylık sağlanıyor.

Yeni ürün serisinin adını da değiştiren Konica Minolta artık bizhub yerine AccurioPrint ve AccurioPress markalarını kullanıyor.

Orhan Doğan, Konica Minolta Turkey, Pazarlama Müdürü

#KonicaMinolta #OrhanDoğan #IC-604 #BaskıDenetleyicisi #IQ-501 #ColorCareProductionServer #ColorCentro

İnceleyin

Dijital Tekstil Baskısında Renk Yönetimi

Her türlü baskı projesinin merkezinde mümkün olan en yüksek görüntü kalitesine ulaşma ve özellikle de ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir