Anasayfa / AKTÜEL / Kyocera Document Solutions Türkiye, iki yeni renkli A3 MFP’yi piyasaya sürdü.

Kyocera Document Solutions Türkiye, iki yeni renkli A3 MFP’yi piyasaya sürdü.

Kyocera, A3 yüksek hızlı renkli çok fonksiyonlu fotokopi makineleri arasında baskı kalitesi için yeni bir standart belirleyen TASKalfa cihazlarını piyasaya sürdü.

Dünyanın önde gelen doküman çözümleri şirketlerinden biri olan Kyocera Document Solutions Türkiye, yüksek kaliteli siyah beyaz ve renkli baskılarıyla işletmelerin verimliliğini arttıracak iki yeni renkli A3 çok fonksiyonlu fotokopi makinesini piyasaya sürdü. TASKalfa 7353ci ve TASKalfa 8353ci pazara öncülük eden Kyocera’nın ödüllü serisine yapılan son ilaveler.

Önceki modellerin etkileyici performansına ek olarak, yeni modeller yeni geliştirilen toneri ve 1200 x 1200 dpi baskı çözünürlüğüyle 2 bit (4800 x 1200 dpi) baskı kalitesiyle olağanüstü görüntü kalitesi sunmaya yardımcı olan ileri teknolojiye sahiptir.

Yeni cihazlar aynı zamanda BLI tarafından En Güvenilir Renkli Fotokopi Makinesi Markası Ödülü’ne layık görülen motor kullanılarak üretildi ve TASKalfa cihazlar sürdürülebilirlikteki güçleriyle bilindiği için üstün performans konusunda güvenilirliklerini kanıtladı.

Cihazın Elektronik Ürün Çevresel Değerlendirme Aracı Altın Durumu statütüse sahip oluşu çevresel etki konusunda sektördeki ölçütü belirlemektedir. Makine ağırlığının % 6’sı geri dönüştürülmüş plastik malzemeden oluştuğunda ve ayrıca makine ömrünün sona ermesi için yapılan düzenlemeler nedeniyle bu statü cihazlara verilir.

Farklı ofis ortamlarına sahip orta ve büyük ölçekli işletmeler, bu yeni cihazlardan fayda elde etmeye hazırdır. Bunun nedeni, bu cihazların sahip olduğu tek geçişli dubleks tarama yapabilen (DADF) ve dakikada 220 ipm’e kadar tarama hızına sahip doküman işlemcisi, maksimum 4,150 sayfaya kadar arttırılabilen kağıt kapasitesi ve aylık 30.000 sayfa baskı kapasitedir.

Herhangi bir şirket için çok önemli olduğu gibi, TASKalfa 7353ci ve TASKalfa 8353ci tasarımlarında da güvenlik bir önceliktir.

Sertifikalar ve görüntü verileri gibi hassas bilgilerin korunmasına yardımcı olan Güvenli Platform Modülü (TPM) ve çok fonksiyonlu fotokopi makinesinin gönderilen komutları yerine getirmeden önce yetkili aygıt yazılımını kullanarak başlatılmasını sağlayan Güvenli Önyükleme özelliği, cihazın güvenli bir şekilde baskı, tarama ve kopyalama işlemlerini yapmasını sağlar.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil yeni cihazlarla ilgili düşüncelerini şu şekilde ifade etmiştir, “Bu yeni TASKalfa cihazları pazarın geri kalanından ayrı kılan, birinci sınıf siyah beyaz ve renkli baskı alınmasını sağlayan yüksek baskı çözünürlüğü sayesinde elde edilebilecek etkileyici kalitedir. Bu mükemmel cihazlar, Kyocera ürünlerinin TASKalfa serisi gibi marka özelliklerinden bazıları olan kalite, dayanıklılık ve verimliliğe dayanan finans ve sigorta sektörleri için idealdir. Bu özellikler şirket felsefemiz tarafından tanımlanır ve her yeni ürün tasarımının temellerini oluşturur, bu yeni cihazlar ise bu faktörleri öncelikli olarak uygular.”

Kyocera teknolojisinin güvenilirliği, her ürünün çalışma süresini en üst düzeye çıkarmaya ve gereksiz tüketimi en aza indirmeye yardımcı olduğunu garanti eder. TASKalfa 7353ci ve TASKalfa 8353ci, işletmelerin daha etkin ve verimli şekilde çalışmalarını sağlarken, üstün görüntü kalitesi sunar.

#kycora

 

İnceleyin

KOBİ’lerin her 10 bin TL’lik CRM yatırımı 87 bin TL olarak dönüyor

KOBİ’ler dijital dönüşümle karını artırıyor… KOBİ’ler satıştan muhasebeye, üretimden satın almaya çağı dijital dönüşümle yakalamaya ...