Anasayfa / AKTÜEL / KYOCERA Turkey 2020 Bayi Toplantısı Gerçekleşti

KYOCERA Turkey 2020 Bayi Toplantısı Gerçekleşti

Türkiye A3 fotokopi Pazar lideri KYOCERA Turkey geleneksel bayi toplantısını bu yıl 7-9 Şubat tarihleri arasında Antalya Barut Lara Otel’de gerçekleştirdi.

“Değişim, Mücadele, İşbirliği” mottosuyla organize edilen toplantıda, Türkiye’nin rekabet gücüne etki edecek bilgi ve deneyimler aktarıldı.

Nisan 2019’da göreve başlayan Kyocera Turkey Genel Müdürü Masahiko Murata, iş ortaklarıyla şirket vizyonu ve yenilik odaklı gelişim stratejisini paylaştı. Gelişmek istenen her alanda değişime açık olunması gerektiğini belirterek sözlerine başlayan Murata, “Değişim süreçleri her zaman zorlu olmuştur. Bu zorlu süreçle mücadele etmek için de işbirliği gereklidir. Bu yüzden sizlerin de işbirliğiyle, bu değişim mücadelesini başlatmış bulunuyoruz. Hedefimize ulaşmak için her birimiz aynı doğrultuda hareket etmeliyiz.” dedi.

Yıllardır olduğu gibi bu yıl da “Fotokopi Pazar Lideri” olan Kyocera, yenilikçi vizyonu doğrultusunda mürekkep püskürtmeli yazıcı pazarında da yer edinme hedefini iş ortaklarıyla paylaştı ve geliştirdiği ilk mürekkep püskürtmeli üretim yazıcısı Taskalfa Pro 15000c, Kyocera Turkey İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil tarafından tanıtıldı.

Teknik servis, satış ve finans gibi birimlerle interaktif bir şekilde bir araya gelen bayi temsilcileri, iş süreçleriyle ilgili yeni bir bakış açısı kazandıklarını ifade ettiler.

Toplantıda ayrıca geleceğe yönelik öngörüler paylaşılırken, departmanlarla birlikte güven ve aidiyet duygusu da pekiştirildi. 110 kişinin aynı çatı altında buluştuğu Antalya buluşması, toplantı, ödül töreni ve workshoplar sonrasında düzenlenen gala yemeği ile sonlandı.

Beklenen bayi kampanyasının da yüksek katılım ile gerçekleşmesi ile, bu yılki toplantıdan maksimum verim alındı.

 

#KyoceraTurkey #fotokopi #workshop

İnceleyin

İlk 500 Bilişim Şirketi 2019

Lidya Grup, 2019’da ilk 500 bilişim şirketi arasında temsil ettiği kategorilerde bu yıl da ilk ...