Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Kyocera, virtual.drupa’da

Kyocera, virtual.drupa’da

Kyocera, 20-23 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında ilk kez online olarak düzenlenecek olan dünyanın önde gelen baskı teknolojileri ticaret fuarı virtual.drupa’nın açılışında ilk mürekkep püskürtmeli üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c’yi sergileyecek.

Geçen yıl koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilen ve Avrupa genelinde devam eden durumu göz önünde bulunduran drupa, 20-23 Nisan 2021 tarihleri ​​arasında etkinliğin ilk kez sanal olarak yapılacağını duyurdu. Kyocera, özellikle işlemsel baskı (değişken veri işleme) ve transpromo pazarına yönelik neler sunduklarını tanıtmak amacıyla bu sanal etkinliğe katılım sağlayacak.

Dört gün sürecek olan virtual.drupa 2021, her bir gününü baskı endüstrisiyle ilgili belirli bir konuya ayıracak: Yapay Zeka, Döngüsel Ekonomi, Bağlantılı Müşteri ve Platform Ekonomisi.  Etkinlikte birçok açılış konuşmacısının yanı sıra baskı teknolojisi endüstrisinden uzmanların katılacağı, segmente özel oturumlar gerçekleşecek. Kyocera, ödüllü TASKalfa Pro 15000c’nin piyasaya neler sunabileceğinden bahsetmek için genel olarak ticari ve işlemsel baskı sektörlerini hedefleyen etkinlikler düzenleyecek.

Daha aydınlık bir gelecek için teknoloji ve insan uyumunu destekleyecek şekilde tasarlanan TASKalfa Pro 15000c, aslında Kyocera’nın üretim baskı sektöründe aktif bir oyuncu ve gelecek yıllara yönelik stratejik planlama hedefleri olduğunu gösteriyor. İlgililer bu etkinliklerde Kyocera uzmanları ile bir araya gelerek daha fazla bilgi alabilecekler.

Kyocera, virtual.drupa 2021 etkinliğinde işlemsel baskı ve doğrudan posta alanlarına odaklanan iki özel oturuma da ev sahipliği yapacak. Katılımcılar ayrıca, sağlık, eğitim, finans ve diğer sektörlere yönelik TASKalfa Pro 15000c’nin fatura, afiş, el ilanı ve broşür basımında sağlayabileceği faydalar hakkında uzmanlarla birebir görüşebilecekler.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil konuyla ilgili olarak şunları söyledi;

“İlk mürekkep püskürtmeli üretim yazıcımız TASKalfa Pro 15000c’nin yeteneklerini tüm dünyaya tanıtmak için çok iyi bir fırsat olan yeniliklerle dolu bu etkinliğin bir parçası olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. #TASKalfa Pro 15000c, #Kyocera için yeni bir sayfa açıyor. Genel oturumlar ve bire bir görüşmelerin de etkisiyle, hiç şüphesiz virtual.drupa 2021’in ürünümüzü hedef kitlemize daha da yaklaştırmamızı sağlayan eşsiz bir platform olacak.”

Genel olarak #virtualdrupa 2021, sektördeki en iyi fikirleri ve çözümleri bir araya getirerek heyecan dolu geçecek dört gün boyunca katılımcılar için muhteşem bir etkinlik gerçekleştirmeyi vaat ediyor.

Kyocera, etkinlikte iki farklı konuda web semineri düzenliyor:

20 Nisan Salı, 13:40 (Türkiye saatiyle): Tabaka Besleme Inkjet Baskı: İşlemsel baskı için mükemmel eşleşme (web seminerine kayıt için tıklayın)

22 Nisan Perşembe, 13:40 (Türkiye saatiyle): Kyocera’nın Mürekkep Püskürtme Teknolojisi: Doğrudan postada üretkenliği artırmak (web seminerine kayıt için tıklayın)

Virtual.drupa 2021’e ücretsiz kayıt olmak veya etkinlik ve Kyocera’nın katılımı hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bağlantıyı ziyaret edin.

İnceleyin

Fogra, Ricoh Pro™ VC70000’in en yüksek endüstri standartlarına göre olduğunu onayladı.

Ricoh Pro VC70000, prestijli Fogra Validation Printing System (VPS) (Baskı Sistemleri Validasyonu) sertifikasına sahip olan, ...