Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / Kyocera’dan Dört Yeni TASKalfa

Kyocera’dan Dört Yeni TASKalfa

Kyocera Document Solutions Türkiye, TASKalfa serisine dört yeni ürün daha ekledi. TASKalfa 352ci, 358ci, TASKalfa 408ci ve TASKalfa 508ci cihazlar verimlilik arayışında şirketlere nasıl yeni fonksiyonlar sunacakları konusunda yenilik yapmaya devam ediyor.

TASKalfa 352ci, TASKalfa 358ci, TASKalfa 408ci sırasıyla mevcut TASKalfa 351ci, TASKalfa 356ci ve TASKalfa 406ci modellerinde bir yükseltmeyi temsil ederken, TASKalfa 508ci dakikada 50 sayfa A4 renkli baskı hızıyla yüksek baskı segmenti için ideal bir çözümle pazara yeni bir oyuncu olarak giriyor.

 

TASKalfa 352ci 17.000 sayfa siyah ve 9.000 sayfa renkli baskı yapabilen toneri ve standart faks fonksiyonuyla ön plana çıkarken, TASKalfa 358ci, TASKalfa 408ci ve TASKalfa 508ci yalnızca baskıdan çok daha fazlasını yaparak en yeni tarama teknolojisini sunar. Sahip oldukları yeni doküman işlemcisi, çift beslemeye ve zımbaya duyarlı algı sensörünün yanı sıra 170 sayfa/dakika tarama hızıyla kullanıcıların kağıt ve doküman yığınlarını tararken işlerini kolaylaştırır.

 

Güvenlik özellikle kamu, finans ve hukuk sektörlerinde olmak üzere tüm işletmeler için bir önceliktir. TASKalfa 358ci, TASKalfa 408ci ve TASKalfa 508ci cihazlarda bulunan Güvenli Önyükleme teknolojisi, yalnızca yetkili ürün yazılımının dağıtılmasını sağlarken Güvenilir Platform Modülü görüntü verileri ve sertifikalar için şifrelemeyi garanti eder, bu da taramanın sadece verimli değil aynı zamanda güvenli olmasını sağlar.

 

Dr. Kazuo Inamori tarafından geliştirilen şirket felsefesinde yer alan “Daha yüksek bir hedefe, ulaşamadığımız şeylere meydan okuyarak ulaşabiliriz” inanca dayanarak bu TASKalfa ürünleri, rakipsiz baskı ve tarama yetenekleriyle şirketlerde verimliliğin artırmasını sağlıyor.

Kyocera Document Solutions Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil ise yeni cihazlarla şunları söylüyor: “Bu cihazlar Kyocera’daki yenilikleri temsil ediyor ve TASKalfa serisinin A4 renkli fotokopi pazarında nasıl bir adım önde kalmaya devam ettiğini kanıtlıyor. Orta ve büyük ölçekli işletmeler, verilerini korumak için en son teknolojiyi kullanarak birinci sınıf güvenlik sağlarken baskı ve tarama ihtiyaçlarını karşılayabilecek çözümlere ihtiyaç duyuyor. Bu cihazlar, A4 cihaza ihtiyacı olan kullanıcılara A3 cihazların sahip olduğu tüm avantajları sağlıyor.”

 

 

 

#Kyocera #TASKalfa #teknoloji #baskı #toner

İnceleyin

Printing-expo.online

PRINTING-EXPO.ONLINE’DA RESOLVE BM ORTAK YÖNETİM MÜDÜRÜ VE İÇERİK DİREKTÖRÜ CHRISTOPHER WATSON YAZDI İş ortağım Wayne ...