Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / Kyocera’nın Inkjet Üretim Yazıcısına Ödül

Kyocera’nın Inkjet Üretim Yazıcısına Ödül

Kyocera Document Solutions, devrim niteliğindeki mürekkep püskürtmeli ilk üretim yazıcısı TASKalfa Pro 15000c ile Avrupa Dijital Baskı Birliği (EDP) ödülünü aldı. Bu yıl 14.sü gerçekleştirilen EDP ödüllerinde, 5 ana kategoride toplam 29 kazanana ödülleri online düzenlenen etkinlikle verildi.

 

EDP ​​Ödülleri, Avrupa’nın baskı sektöründeki ürünlere yönelik tek teknoloji değerlendirmesi olup bir yıl içinde duyurulan ve piyasaya sürülen tüm ürünler için adeta açık bir yarışma niteliğindedir. EDP ​​ödülleri sahiplerini bulurken yapılan değerlendirme çok yönlüdür. Daha da önemlisi, dikkate değer olan sadece cihaz veya yazılımın kendisi değil, aynı zamanda ürünün insanlar ve kullanıcılar üzerindeki etkisidir. Teknoloji ve entegrasyon nedeniyle bu tür teknolojik yeniliklerin pazarda yarattığı etki, 2020 ödüllerinde daha da önemli bir faktör haline gelmiştir.

 

Kazananlar, piyasaya sürülen ürünlerin yenilik, kalite, performans ve maliyet gibi baskı sektöründeki ürünlerin niteliğini en iyi belirleyen kriterler baz alınarak alanında uzman olan kişilerden oluşan bir komisyon (EDP Teknik Komitesi) tarafından değerlendirilerek belirlenmektedir. Bu katı kriterler nedeniyle,  değerlendirmeler popülerlikten ziyade ürünlerin teknik özelliklerine odaklanmakta ve halka açık oylara izin verilmemektedir. Böylece, EDP ödülleri üreticilerin yeni teknolojiler geliştirme konusunda ne kadar başarılı olduğunu herkese kanıtlamaktadır.

 

Kyocera, TASKalfa Pro 15000c ilk mürekkep püskürtmeli üretim yazıcısıyla aylık 500.000 sayfa A4 baskı yapabilen cihaz kategorisinde En İyi Renkli SRA3 baskı ödülüne layık görüldü.

 

KYOCERA Türkiye İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Türkay Terzigil ödülle ilgili görüşlerini şu şekilde dile getirdi; “Üretim baskısı segmentine yeni adım atmış olmamıza rağmen, kazandığımız bu ödül baskı sektörü mensubu ve konusunda uzman olan bir ekip tarafından başarılı bulunduğumuzun göstergesidir. Bu ödül, ilk mürekkep püskürtmeli üretim yazıcımız için olağanüstü bir başarı olmasının yanı sıra geliştirdiğimiz bu cihazla teknolojik yenilik yolunda doğru yolda olduğumuzun bir kanıtıdır.”

 

 

#taskalfa #kyocera #yazıcı #baskı #edpödülleri #dijitalbaskı

İnceleyin

Fogra, Ricoh Pro™ VC70000’in en yüksek endüstri standartlarına göre olduğunu onayladı.

Ricoh Pro VC70000, prestijli Fogra Validation Printing System (VPS) (Baskı Sistemleri Validasyonu) sertifikasına sahip olan, ...