Anasayfa / OFİS VE KİŞİSEL ÇÖZÜMLER / Lidya Grup Mehmet Döner, “Epson SC-T serisi, 2019’un yıldızı parlayan modelleri olacak”

Lidya Grup Mehmet Döner, “Epson SC-T serisi, 2019’un yıldızı parlayan modelleri olacak”

Epson yeni nesil geniş format yazıcısı SC-T serisini, geçtiğimiz günlerde ofislerin ve kurumsal müşterilerin hizmetine sundu.

Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, alanında dünya markaları olan Xerox, Epson ve EFI’nin Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Temsil ettiği üç dünya markası, kendi kulvarlarında teknolojiye öncülük ederek, yeni ürün serilerini, dünya ile eş zamanlı olarak ülkemizde konumlandırıyor.

Epson’un geniş formatlı yazıcılarındaki mevcut modelleri, reklamcılar ve kopyalama merkezleri tarafından tercih edilmektedir. Epson yeni nesil geniş format yazıcısı SC-T serisini ise, geçtiğimiz yıl Kasım ayında, ofislerin ve kurumsal müşterilerin hizmetine sundu. Böylece, inşaat, emlak, okullar ve mühendisler gibi birçok meslek dalında faaliyet gösteren ofislere ve kurumsal pazara da adımını atmış oldu.

Epson’un sahip olduğu üstün teknolojiyle pazardan yoğun ilgi gördüğünü kaydeden Lidya Grup Geniş Format Ürünler Satış Müdürü Mehmet Döner, şunları söyledi:

“Epson SC-T serisi, iç mekân baskılar için, daha inovatif, son kullanıcıya yönelik olan, kullanım kolaylığı sağlayan, teknolojiyi tam anlamıyla yakalayan ürünler oldu. Epson, küçük işletmelere, ofislere, eğitim merkezlerine, kamu kurumlarına, inşaat firmalarına, perakende mağazaları gibi iç mekân baskı işlerini kendi ofis ortamında çözmek isteyenler için bu yeni ürün serisini çıkardı. Kafa ünitesi dâhil sahip olduğu teknoloji, baskı kalitesi, düşük sahip olma maliyeti gibi birçok artısı bulunan Epson SC-T serisi, 2019’un yıldızı parlayacak modelleri arasında yer alacaktır” dedi.

Diğer markalara da kafa üreten Epson, kendi ürünlerinde özel kafa ünitesi kullanıyor

Epson ürünlerinde; kalite, inovasyon ve performans gibi birçok artının yer aldığını anlatan Lidya Grup’tan Mehmet Döner, konuşmasına şöyle devam etti:

“SureColor SC-T serisi geniş formatlı yazıcılarda, kalite, inovasyon ve performans dâhil her şey var. Toplam sahip olma maliyetinin ekonomik olması, özellikle geniş formatlı yazdırma işleri bulunan ofislerin ve kurumsal işletmelerin, dış kaynak kullanım ihtiyacını ortadan kaldıracaktır. Nitekim yeni SureColor SC-T serisi, tüm geniş formatlı yazıcılardan daha küçük boyutta olması nedeniyle de, çalışma alanlarına rahatlıkla sığmaktadır. Tüm bu artılarından daha da önemlisi, serideki her yazıcı Epson’un kendisine özel olan eşsiz PrecisionCore baskı kafası teknolojisine sahip olmasıdır. Bilindiği üzere Epson, dünya geneline, makinenin can damarı olan “kafa ünitesi”ni üretmektedir. Yılda milyonlarca adet ürettiği kafa ünitelerini de, pazardaki diğer firmaların hizmetine sunmaktadır. Epson kendi markasıyla ürettiği geniş formatlı yazıcıları içinse, Tfp micro piezo teknolojisini kullanarak kendisine özel kafa ünitesi üretmektedir. Epson’un kendisine özel ürettiği kafa ünitesi yedek parçalar arasında bulunmaktadır. Epson’un kafa ünitesinin 2 yıl garantili olması ve yedek parça statüsünde yer alması da, doğal olarak makinenin baskı ve işletim maliyetlerini aşağıya çekmektedir. Yeniden özetleyecek olursak, Epson SC-T serisinde, 2 ana modelin altında 6 farklı ürün modeli çıkardı. Bu serideki modellerin adı; 3100, 3100n, 5100, 5100n, 3400, 3400n, 5400 oldu. Bu seri; inşaat firmaları, emlakçılar, market zincirleri, eğitim kurumları, küçük işletmeler gibi, baskı işleri olan işletmelerin, kendi işlerini işletmelerinin içerisinde yapabilmelerine imkân vermektedir. Epson’un endüstriyel pazarın hizmetine sunduğu geniş formatlı yazıcıların, ofis ortamına uyarlanmış versiyonu olan SC-T serisi, sahip olduğu üstün özellikleri nedeniyle kurumsal şirketlerin ve ofislerin yoğun talebiyle karşılaşmaktadır. Epson makineleri kısaca, üstün performansı ve üretkenliği garantileyen teknolojisiyle, her boyuttaki işletmeler için mükemmel sonuçları ortaya çıkarmaktadır. Ofisinizin bir köşesinde olan bu geniş formatlı yazıcılar, aynı zamanda printer özelliği de sunarak, A3 ve A4 kağıt çıktılarının alınmasına da imkan sağlamaktadır. Ürünlerin wifi bağlantısı var, direk usp’lerden çıkış alınmakta ve günümüzün teknolojik gereksinimleri makinelerin üzerinde mevcuttur. Özetle, ister geniş formatlı yazıcıya ilk kez yatırım yapılsın, ister güncel yazdırma ve kopyalama olanakları genişletilmek istensin. Epson SureColor SC-T serisi, işletmelerin tümüne çözüm sunacaktır.”

Ülke genelinde “bayi kanalı” yapılanması kuruyor

Epson’un ofisler ve kurumsal işletmeler için pazara sunduğu yeni nesil geniş format yazıcısı SC-T serisi, kamu ve özel sektördeki tüm firmaların ihtiyacını karşılaşacak teknoloji ve kaliteyi sağlamaktadır. Ülke geneline daha etkin hizmet verebilmek için SC-T serisi için bayi kanalı yapılanmasına başladıklarını ifade eden Mehmet Döner, şunları kaydetti:

“Geçtiğimiz yıl itibariyle SC-T serisi ürünleri için, bayi kanalı atama görüşmelerimiz devam ediyor. Bu yılın ilk yarısında bayi kanalı yapılanmamızı tamamlamayı planlıyoruz. Lidya Grup’un ülke genelinde sahip olduğu yapılanması bugüne kadar ağırlıklı olarak endüstriyel üreticilere hizmet verirken, bu yeni ürün grubuyla ofislerin ve tüm işletmelerin ihtiyaçlarını da karşılamış olacağız. Bu yıl bu ürün grubuna yoğun talep olarak, başarılı olacağımızı öngörüyoruz. Örneğin, 10 şubesi olan bir market zincirini düşünelim. Bu market zincirinde kampanyalı ürün satışları olmakta ve iç mekândaki tanıtım bannerleri sürekli değişebilmektedir. Şuan dışarıda yaptırılmakta olan bu işler, SC-T serisi ile kurum içerisinde yapılıyor olacaktır. Böylece hem zamandan, hem maliyetten ciddi bir tasarruf sağlanacaktır. Aynı zamanda, Epson’da tüm ürünler, ekolojik olarak sürdürülebilir bir yaşam döngüsü düşünülerek geliştirilmektedir. Epson, ürünlerini tüm yaşam döngüsü boyunca çevresel etkileri ve CO2 emisyonlarını en aza indirme bakış açısıyla tasarlanıyor. Epson, maliyetleri düşük tutmaya yardımcı olan ve kolay değiştirilebilen, çeşitli boyutlarda mürekkep kartuşu seçenekleri de sunmaktadır.”


Her işletme için geniş formatlı yazıcı olan “Epson SC-T Serisi” hakkında

**Mimarlar: CAD tasarımlarını, olağanüstü ayrıntılarda gösteriyor. SC-T serisi geniş formatlı yazıcılar, CAD yazdırmanın ve çizimin, ozalit kopyaların yanı sıra müşteriler ve projelerin yasal süreçlerinin ihtiyaç duyulan ticari teklif ve belge gereksinimlerini karşılamaktadır.

**Reklam ajansları: Hızlı ve sorunsuz bir biçimde canlı, göz alıcı reklamlar yaratarak, müşterilerin dikkatlerini çekebilirsiniz. Büyük fotoğraf kalitesindeki posterlerden flamalara dek her şeyi basmak mümkündür.

**Mühendisler: Düşük maliyetler ve yüksek hızlar, SC-T serisi geniş formatlı yazıcıları mühendisler için ideal kılmaktadır. İhtiyaç duyduğunuzda ayrıntılı ve doğru resimler, büyük ölçekli çizimler, şemalar, ozalitler ve daha fazlasını üretebilirsiniz.

**Küçük işletmeler: Posterlerden afişlere, sunumlardan grafiklere kadar işletmeniz için gereken tüm ürünleri basabilirsiniz. Geniş formatlı yazdırma, markanızın imajını ileri bir seviyeye taşıyarak, işletmenizi rekabette daima ön plana çıkaracaktır.

**İnşaat sektörü: Geniş formatlı bir yazıcı ile CAD çizimlerini veya diğer plan görüntülerini kâğıt üzerine aktarmak kolaydır. Hızlı şekilde bina içi işaretleri, bina giydirmeleri gibi afişlerin çıktılarını kurum içerisinde üretebilirsiniz.

**Eğitim kurumları: Okullarda sınıf içlerinde kullanılacak basılı tanıtım materyalleri, öğrencilere ve öğretmenlere eğitim sırasında ilham veren bir görsellik sunacaktır.

**Emlak işleri: Emlak sektöründe çalışanlar, kendi panoları, ilanları ve gerekirse bölge haritaları hakkında bilgiler vererek, müşterilerine iyi bir sonuç sunmak için çalışmaların çıkışlarını alacaklardır.

 

#Epson #SureColorTserisi #MehmetDöner #LidyaGrup #CADCAM

İnceleyin

Türkiye’de Binlerce Sahte HP Ürünü Ele Geçirildi

Sahtecilikle Mücadele Ekipleri, büyük dolandırıcılık şebekesini başarılı bir şekilde çökertti. HP’nin de işbirliği ile Türk ...