Anasayfa / TİCARİ BASKI VE KİTAP / MGI JETVARNISH 3D One

MGI JETVARNISH 3D One

Konica Minolta endüstriyel baskı ve ticari baskı pazarlarındaki büyümesine MGI JETVARNISH 3D One cihazını piyasaya sürerek devam ediyor.

MGI JETVARNISH 3D One, küçük lüks ambalaj, kitap, dergi, kartvizit, menü, broşür, foto kitap ve tebrik kartları gibi pazarlara hitap edecek. Hedef müşteriler arasında dijital baskı şirketleri, grafik sanat şirketleri ve yepyeni karlı iş fırsatları geliştirmek isteyen mevcut Konica Minolta müşterileri yer alacak.

 

MGI JETVarnish ailesinin en yeni üyesi olan MGI JETVARNISH 3D One cihazı, standart işleri birinci sınıf baskı ürünlerine dönüştürerek müşterilere reklam, pazarlama, tasarım ve yaratıcı pazarların yanı sıra lüks ambalajlama alanında kapılar açacak. Cihaz, birden fazla 2D ve 3D dokunsal efekt için tek vernik kullanıp tek seferde hem pürüzsüz hem de kabartma vernik yapabilecek.

 

“Embellishment for everyone (Herkes için süsleme)” sloganıyla vurgulanan temel özellikler arasında:

  • Tek seferde 21 ila 116 mikron arasında değişen lak kalınlığı
  • Minimum atık ve ayar süresi ile otomatik pozalama sistemi AIS tarayıcı
  • MGI yazılımı “çalışma sırasında” iş değişikliği, maliyet hesaplayıcısı ve iş yönetim özellikleri olan MGI spot vernik editörü bulunuyor.

 

Temel özelliklerin bir parçası olarak, MGI teknolojisi Konica Minolta piezo elektrik yazıcı kafaları ile birleştirilmiştir. Dijital baskıların yanı sıra ofset baskı da kullanılabilir. Çevre dostu bir LED (ozon içermeyen bir ortam için) ile ‘iş başında’ kurutma ve kürleme işlemi de standart olarak verilmektedir. Saatte 2.077 A3 sayfaya kadar basılabilir ve 364 x 750 mm boyutuna kadar desteklenir.

 

Endüstriyel Baskı Genel Müdürü Tony Charlet “Basılı bir ürün veya ambalaja dokunsal bir unsur eklenmesi satın alma isteğini, tutumunu ve ürün değerlendirmesini iyi yönde etkiler. Ve bu etkiyi tam da tüketiciye daha cazip gelecek basılı bir ürün veya ambalaj üretecek olan yeni MGI JETVARNISH 3D One sağlayacaktır” diyor.

 

MGI JETVARNISH 3D One cihazları Fransa’da bulunan Core Competence Center’da yer alan tanıtım ünitesinden sonra çok yakında diğer Konica Minolta showroomlarında da tanıtıma sunulacak. Sadece Konica Minolta tarafından satılacak olan cihazlar alıcılarla bir sonraki yılın başlarında buluşmaya başlayacak.

 

#KonicaMinolta #LED #MGI #3DOne #JETVARNISH #endüstriyelbaskı #ticaribaskı #TonyCharlet #elektrikyazıcı #dijitalbaskı

İnceleyin

FARKLI İHTİYAÇLAR DOĞDU, CANON CEVAPLADI Canon’un Gözünden 2020

Melike Güher: “Kişiselleştirilmiş ürünler için farklı ihtiyaçlar doğdu ve bunun yansıması bazı baskı  uygulamalarında kendini ...