Anasayfa / Aktüel / Mimaki 2014 Yılında FESPA’ya Yöneliyor ve IPEX 2014’den Çekiliyor

Mimaki 2014 Yılında FESPA’ya Yöneliyor ve IPEX 2014’den Çekiliyor

Mike Horsten: “Avrupa’da elde ettiğimiz bu başarıların ardından, FESPA’ya katılmak artık bizim için daha anlamlı. Böylece bu önemli bölgedeki müşterilerimiz, ortaklarımız ve potansiyel müşterilerimiz ile ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Benzer görüşteki kişiler ile fikirlerimizi paylaşmak ve Avrupa’daki baskı uzmanları, markalar ve tasarımcılar ile bir araya gelmek için ideal bir platform olan bu fuarı dört gözle bekliyoruz.”

Lider inkjet yazıcı üreticisi olan Mimaki, tabela, büyük format ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren şirketleri hedef alabilmek amacıyla bu sektördeki en önemli ticaret fuarı olan FESPA’ya yöneliyor. FESPA’ya katılım konusunda taahhüt veren şirket IPEX 2014’e katılmıyor.

Mimaki, 2012 yılında çok sayıda yenilikçi ürün piyasaya sürdü ve Avrupa genelindeki ticaret fuarlarında önemli başarılar elde etti. Bu durum, şirketi özel bir EMEA faaliyeti oluşturmaya teşvik etti. Mimaki Avrupa’daki yükselişini devam ettirmek amacıyla FESPA’ya katılmaya karar verdi.

2013 ve 2014 Fespa’larına Katılacak

FESPA 2013 – 25-29 Haziran tarihleri arasında Londra’da yapılacak olan ve şirketin hedeflediği piyasalardan biri olan geniş format baskı sektörü için özel olarak düzenlenen en büyük ticaret fuarı olan bu fuar, Mimaki için önemli bir fırsat. Mimaki bu fuarda, dijital ve serigraf baskı, endüstri ve tekstil sektörlerinden temsilciler ile görüşebilecek.

Mimaki ayrıca, 2014 yılında, Almanya’nın Münih kentinde yapılacak olan FESPA 2014 fuarına katılacak. Mimaki, her sene farklı bir ülkede yapılan bu etkinliğe katılarak farklı yerel piyasalarda faaliyet gösteren müşteriler ve potansiyel müşteriler ile yüz yüze görüşme fırsatını yakalayacak.

Mimaki EMEA Pazarlama Müdürü Mike Horsten, 2012 yılının Avrupa’da kendileri için önemli bir yıl olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: ” Çok sayıda yeni ürün piyasaya çıkardık, çok sayıda fuara katıldık ve çeşitli endüstri ödülleri aldık.”

Fespa’ya Katılmak Bizim İçin Daha Anlamlı

“Avrupa’da elde ettiğimiz bu başarıların ardından, FESPA’ya katılmak artık bizim için daha anlamlı. Böylece bu önemli bölgedeki müşterilerimiz, ortaklarımız ve potansiyel müşterilerimiz ile ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Benzer görüşteki kişiler ile fikirlerimizi paylaşmak ve Avrupa’daki baskı uzmanları, markalar ve tasarımcılar ile bir araya gelmek için ideal bir platform olan bu fuarı dört gözle bekliyoruz.”

İnceleyin

94 ülkeden 58 bin 942 ziyaretçi ile Global tekstil şovu: ITM 2018

Tekstil sektörünün iki yıldır büyük bir merakla beklediği ITM 2018 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı 14-17 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir