Anasayfa / OLDEST POSTS / OEMs ve Static Control, Remanexpo 2015’de ele alındı

OEMs ve Static Control, Remanexpo 2015’de ele alındı

oemsStatic Control, OEM’leri IP Presentation’a katılmaya davet etti

Static Control, 31 Ocak ve 3 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan bu yılki Remanexpo@Paperworld’de yer alan satış sonrası ürün ve hizmetler sektörünün fikri mülkiyet hakları konusunda OEMs HP® ve Lexmark® ile aynı tarafta yer aldı. “Our Own Worst Enemy?” başlıklı sunum, Static Control Avrupa Satış Müdürü Jason Doran, Lexmark Global Marka Koruma Müdürü Andrew Gardner ve HP Ürün Geliştirme Mühendisi Bernadine Maher tarafından gerçekleştirildi. “Güçleri bu yolla birleştirme isteğini Lexmark ve HP’nin kabul etmesi bizim için önemli bir konu” diyen Doran, “Hem Bernadine hem de Andrew, klon ve fikri mülkiyet konuları hakkında OEMleri ve gerçek üreticileri ortak bir zemindeki genel kanıyı izah ederek müthiş bir iş yaptılar.” dedi.

Seminer programı ve diğer durumlar iki kez ele alındı. Colombo sh.p.k CEO ve Genel Müdürü Petrit Levendi de etkinliğe katıldı. “Lexmark ve HP’den bunu duyduğumuza çok sevindik.” diyen Levendi, “OEMlere eskiden olduğu gibi net bir görüşle yönlendiriliyor olma noktasında mutluyuz. Bu aslında klonlarla orijinal üreticilerin farkının anlaşılması noktasında teşvik edici bir vaziyet taşıyor.” dedi. “Bize bu konuları ele almak için bu etkinliğe katılmaya kabul ettiği için Lexmark’e ve HP’ye teşekkürlerimi sunuyorum.” diyerek minnettarlığını ileten Doran. “ Static Control, 2015 yılı boyunca yapılacak bu tür seminerle fayda sağlamaya devam edecektir.

Biz tüm yazıcı OEM’lerin konumunu pozitif ve iyi bilinen yapmak isteyen katkılarını memnuniyetle karşılıyoruz.” diyerek görüşlerini ekledi. Static Control ayrıca üç günlük etkinlik boyunca üç geniş katılımlı teknik gösteriler sundu. Onun standında son zamanlarda başlatılan ürünlerin mürekkep püskürtmeli aralığı, ColorControl Yedek Görüntüleme Sistemleri ve güvenilir bir tedarikçi ile çalışmanın önemi vurgulandı. Fikri mülkiyet konularında şirketin güçlü duruşu, diğer satış sonrası tedarikçilere karşı geçmiş ve mevcut yasal eylemler ile video özellikli standında önemli bir unsur oldu. Bu önem, Alman gümrük yetkilileri tarafından çeşitli stantlarda üçüncü yıl gerçekleştirilen Remanexpo’da sergilendi. Maher’de “Our Own Worst Enemy?” seminerde konuştu.

Static Control’den James MacBeth, Remanexpo @ Paperworld, Messe Frankfurt, Almanya’da bir teknik gösteri yaptı. Şirket fuar boyunca yapılan üç geniş katılımlı teknik gösteriye de sponsor oldu. Static Control Components® dünyanın en büyük laser toner kartuş par- çaları üreticisi ve dağıtıcısıdır. Merkezi, Amerika Birleşik Devletleri’nde olup 20 ayrı üretim tesisine sahiptir. 15,000 kalemin üzerinde ürüne sahip bir portföyü mevcut olup kartuşun içerisindeki tüm parçaların üretimini yapmaktadır. Onlarca milyon dolarlık AR-GE bütçesi ile sektördeki değişimlere hızla ayak uydurabilmektedir.

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...