Anasayfa / OLDEST POSTS / Ofisler Yenilenen HP Laserjet Portföyü İle Gelişiyor
HP Laserjet

Ofisler Yenilenen HP Laserjet Portföyü İle Gelişiyor

Yeni nesil 600 Serisi MFP’ler en güçlü güvenliği, performansı ve enerji verimliğini sunuyor.

HP LaserjetBaskı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden HP Inc. (NYSE: HPQ), endüstrinin en kapsamlı güvenliğini ve gelişmiş verimliliğini sunan yeni HP LaserJet Enterprise 600 Serisi cihazlarını duyurdu.

Yeni nesil 600 Serisi çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP), sıra dışı performans ve enerji verimliliğini profesyonel seviyede kaliteli doküman baskısı ile bir araya getiriyor.

HP Türkiye Baskı Sistemleri Kategori Müdürü Derya Özbek konu ile ilgili açıklamasında, “HP olarak müşteriler ve servis profesyonelleri için baskı deneyimini yeniden icat ediyoruz. Bunu, HP’nin güvenlik, endüstriyel tasarım ve gerçek dünya performansı alanında inovasyonlar yapmasını sağlayan dönüştürücü teknolojiler ile gerçekleştiriyoruz. Kişisel mono LaserJet yazıcılardan HP’nin en büyük ve en çok özelliğe sahip Enterprise Flow MFP’lerine kadar tüm yeni 600 Serisi ürünlerimiz, JetIntelligence portföyümüzü endüstride benzeri olmayan malzemeler ile tamamlıyor” dedi.

Dünyanın en güvenli yazıcılarıyla güvenlikte en yüksek seviye

En gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip 600 Serisi riskleri düşürmek, siber saldırıları önlemek ve uyumluluğu arttırmak amacıyla tasarlandı. Bu cihazlar ayrıca kendi kendini iyileştirme ve bir saldırı veya anormallik durumunda kendisini otomatik olarak yeniden başlatma özelliklerine de sahip. Ek olarak sabit diskteki verileri koruyan dahili şifreleme, hassas bilgileri güvenli ve tamamen silme ve izinsiz erişimleri önlemeye yardımcı olmak için port ve protokolleri kapatma gibi özellikler de yer alıyor.

HP LaserjetGelişmiş verimlilik ve iş akışı

Son duyurulan HP A3 LaserJets ve yeni 600 Serisi LaserJet cihazlarda kullanıcılar, modern ve tablet benzeri kullanıcı arayüz (UI) kullanabiliyor. Yeni UI özellikleri içerisinde iş süreçlerini kolaylaştırmak için mesaj merkezi, gelişmiş gözden geçirme, ek kişiselleştirilebilirlik, merkezi bağlantılar ve yeni uygulamalar bulunuyor. Yatırımları korumak ve güçlü verimlilik için UI sürümü ileride güncellenmeye de devam edecek. Buna ek olarak 600 Serisi, çalışanların tüm sayfaların baskısını kolaylıkla almasına imkân veren gelişmiş iş akışı özellikleri de sunuyor. Böylece baskı alımlarında potansiyel hatalar veya eksik sayfalar otomatik olarak tespit edilebiliyor.

JetIntelligence ile performansta üst seviye

600 Serisi MFP’ler müşterilerin zamandan ve maliyetten tasarruf etmesini sağlayacak şekilde geliştirilmiş toner parçacık seviyesinden başlayarak karbon ayak izini ve enerji verimliliğini iyileştiren tamamen yeni JetIntelligence özellikleriyle geliyor.

Bulunabilirlik

HP’nin Mono ve Renkli, Tek ve Çok Fonksiyonlu cihazlardan oluşan 600 Serisi MFP’leri 47’den 71ppm’ye (A4) varan seçenekleri sunuyor.

#HP #HPLaserjet #MFP #DeryaÖzbek #Verimli #Güvenli #YüksekPerformans

 

İnceleyin

KÜRESEL BASKI ENDÜSTRİSİ EKONOMİK VE ÇEVRESEL ZORLUKLARLA KARŞI KARŞIYA 7. drupa Küresel Eğilimler Raporu

7.drupa Küresel Eğilimler Raporu Nisan ayında yayınlandı. Korona virüsünün patlak vermesinden ve drupa’nın Nisan 2021’e ...